Prohijyen Dp 50 Bulaşık Makinesi Kireç Çözücü 5,6 Kg


745,14 TL

• Ürün 5,6 kg'dır. • Bulaşık makinelerinde öncelikle deterjan ve parlatıcı hortumları bidonlardan çıkartılır. (Pompanın makineye deterjan ve parlatıcı çekmediğinden emin olunur.) Makinedeki su tahliye edilir. Temiz su doldurulur. Yıkama haznesine %3-10 oranında (2-5 lt) DP 50 eklenir ve makine boş olarak yıkama sıcaklığında çalıştırılır. • Sadece paslanmaz çelik ekipmanlarda kullanılmalıdır.


Prohijyen Dp 50 Bulaşık Makinesi Kireç Çözücü 5,6 Kg Bizsizeyeteriz.com'da

Endüstriyel amaçlı bulaşık makinelerinde Prohijyen Dp 50 bulaşık makinesi kireç çözücü 5,6 kg, makinelerin içerisinde birikmiş olan kireç benzeri tortuların temizliğinde kullanılan kimyasaldır. Bu kimyasal ürün endüstriyel amaçlı üretilmiş olan her tip bulaşık makinesinde güvenle kullanıma uygundur. Bu kimyasal madde bulaşık makinesine hiçbir şekilde zarar vermez. Yıkanan bulaşıkların daha parlak ve temiz görünmesini sağlar. Prohijyen bulaşık makinesi kireç sökücü içerisinde tuz ruhu bulunmaz.


Prohijyen bulaşık makinesi yoğun kireç sökücü, bulaşık makinelerinin metal parçalarının korunmasını sağlarken, makinelerin ömrünü uzatarak daha uzun süre temiz ve parlak bulaşıklar yıkanmasına katkı sağlar.


Şayet endüstriyel amaçlı kullanılan bulaşık makinelerinde şebeke sularının kireç oranı sert yani yüksekse ve bu sular ile bulaşıklar yıkanıyorsa hem bulaşıklarda kirece bağlı nedenlerle meydana gelen beyaz lekelenmeleri hem de deterjan kalıntılarını temizleyebilmek için bulaşık makinesi kireç çözücü maddesine ihtiyaç duyulur. Bu gibi durumlarda Prohijyen Dp 50 bulaşık makinesi kireç çözücü maddesi güvenle kullanıma uygundur.


Prohijyen bulaşık makinesi kireç çözücü, yıkama işleminin son aşamasına gelindiğinde tüm bulaşıkları hassas bir şekilde durular ve bulaşıklar üzerinde kireç ve deterjan kalıntılarının giderilmesini sağlar. Bu ürün ile bulaşıklarda deterjan kalıntıları ve sert sulardan kaynaklanan kireç lekeleri oluşmaz. Yıkama sonrasında bulaşıklarınızda lekesiz, sağlıklı ve temiz görünüm elde etmeyi sağlar.

              

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir