Prohijyen Cam Temizleme Maddesi 750 ml


38,31 TL

• Ürün 750 ml'dir. • Kolisinde 6 adet 750 ml ürün bulunmaktadır.


Prohijyen Cam Temizleme Maddesi 750 ml Bizsizeyeteriz.com'da

Prohijyen cam temizleme maddesi 750 ml günlük yaşam alanlarımızda sıkça tercih edilen bir üründür. Yaşanan ortam gerek toz konusunda gerekse de yaşam alanındaki kişilerin teması sonucu kirlenmektedir. Bu sebeple üzerinde hoş olmayan lekeler barındırabilirler. Bu arada dışarda gerçekleşen hava durumlarına göre de benzer kirler oluşmaktadır. Bu sebeple buraların temizliği için de belirli ürünler kullanmanız gerekir. Prohijyen bu konuda kendi alanında oldukça başarılı bir üründür.


Yüzey temizleyici veya ahşap temizleyici olarak kullanılmaz. Sadece cam veya ayna gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Tozu ve kiri temizlemek ile kalmaz ayrıca leke tutmasını da önler. Evlerinizde güven ile kullanabilirsiniz. Cam silme maddesi sprey içerisinde bulunur. Bu sebeple cam temizleme spreyi kullanımı da oldukça kolaydır.


 Sildiğiniz camları derinlemesine temizler. Silinen yere de parlaklık verir. Bu sebeple dışarıdan veya içeriden hem parlak hem de tertemiz gözükür. Evde yapılan temizliklerde ise aranan en önemli özelliklerden bir tanesi de budur. Titiz olduğunu belli etmesidir.


Cam temizleyici sprey
seçerken de dikkat etmeniz gereken hususlar bulunur. Bunlardan en önemlisi kaliteli bir ürün seçmektir. Ayrıca cildiniz için alerji durumu barındırmayacak ürün seçmeniz sizler için daha iyi olacaktır. Bu özellikleri bünyesinde barındıran bir üründür. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çocuklardan uzak olan yerlerde saklamanız gerekir. Ayrıca göz ile temastan kaçınmalısınız.  Cam temizleyici sprey kullanırken oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda doktorunuza başvurunuz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir