Pril Bulaşık Deterjanı 4 Kg


197,91 TL
• Bir bidon 4 kg'dır. • Ürün limon kokuludur. • 1 litre bulaşık suyuna 1,5 tatlı kaşığı eklemeniz yeterli olacaktır.

Pril Bulaşık Deterjanı 4 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Pril bulaşık deterjanı 4 kg ile çok daha ekonomik bir ürün olarak görülmektedir. Aynı zamanda Pril bulaşık deterjanı 40.000 tabak yıkama garantisi vermektedir ve bu sayede uzun süreli temizlik için imkân sunmaktadır. Sıvı bulaşık deterjanı söz konusu olduğunda birkaç defa sıkıldığında en iyi sonucu almak oldukça önemlidir. Bunun için en iyi seçeneklerden biri olan Pril bulaşık deterjanı 4 kg alternatifi limon kokusuna sahiptir. Evlerde ve ofislerde bulaşıkları temizlerken yayılan ve burnu rahatsız etmeyen limon kokusu ilgi görmektedir.


Kurumuş yemek artıklarının temizlenmesi konusunda en iyi sonucu veren ürün sıcak su ile çok daha etkili sonuçlar vermektedir. Bununla birlikte yanmış kirlerin de temizlenmesini sağlayan ürün kolayca temizleyebilmesi ile su tasarrufu da sağlamaktadır.


Pril bulaşık deterjanı
kullanılırken bulaşık eldiveni tercih edilmelidir. Uzun süreli bulaşık eldiveni kullanımı ile ellerin su ve deterjandan etkilenmesinin önüne geçilmektedir. Bununla birlikte bulaşık önlüğü kullanımı da önerilmektedir. Bu da giysilerin üzerine deterjan gelmesini önlerken ıslanmasının da önüne geçmektedir. Ortalama bir yıkama söz konusu olduğunda 5 litrelik su harcamasına 5 ml ürün kullanımı gerekmektedir. Pril bulaşık deterjanı makine tableti kullanıldığında da öncesinde yıkama için kullanılabilmektedir. Aynı zamanda makine parlatıcı etkisi ile bilinmektedir ve tüm bulaşıkları kolaylıkla parlatabilmektedir. Olası lekelerin de önüne geçerek hızlı bir temizlik sağlamaktadır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir