Çok Al Az Öde
Alışverişe Başla! *Sadece sınırlı bir süre.

1.000 ₺ ve Üzeri Siparişlerde İstanbul'un Merkez Bölgelerine Ücretsiz Kargo!

Pratik Çözümler Sağlayacak Kullan At Ürünler Listesi

Pratik Çözümler Sağlayacak Kullan At Ürünler Listesi

Tek kullanımlık ürünler ve tek kullanımlık mutfak eşyaları son zamanlarda insanların hayatına giren en önemli ürünler arasında yer alır. Çünkü pandemi döneminin deneyimleri ile birlikte kullanılan her şeyin tek kullanımlık olması, sağlık açısından da önemli olmasını sağlar. Özellikle hasta kişiler tarafından tek kullanımlık ürünlerin kullanılması, hastalığın diğer hane halkına bulaşmasını engeller.

Ek olarak, sunduğu temizlik ve pratiklik nedeniyle tek kullanımlık ürünler hassasiyetle tavsiye edilir.
Küçük ve büyük birçok ofis tek kullanımlık ürünleri tercih eder, çünkü kendi malzemesini getiren herkes ofiste karışıklığa neden olabilir. Bu ürünler sağlık, kullanım ve görünüm açısından daha uygundur. Pratik olarak kullanılan ürünler, çevre kirliliğini arttırdığı için çok dikkatli imha edilmesi gerekir. Kullan at ürünler listesi en çok tercih edilen ve günlük kullanım sağlayan ürünlerden oluşur.

  • Karton Bardak Çeşitleri
  • Tabak ve Tabldot Ürünleri
  • Karıştırıcı ve Pipetler
  • Servis Malzemeleri
  • Kürdan ve Çöp Şişler
  • Poşet ve Taşıyıcı Gruplar
  • Ambalaj ve Saklama Kapları

Kullan At Ürünlerin Hayatımızdaki Yeri

Düşük maliyetli malzemelerden üretilen kullan at ürün fiyatları da oldukça ekonomiktir. Tek kullanımlık malzemeler aslında günümüz iş hayatının doğal bir gereği olarak büyük kolaylık sağlar. Modern iş hayatı, ev dışındaki işlerin olabildiğince çabuk yapılmasını gerektirir. Bu hız bazen o kadar yüksek hal alır ki bazen yemek yemeye bile vakit kalmaz. Özellikle bulaşıkları yıkamak için zaman kazanmak ve yıkanabilir mutfak gereçlerinin üzerinde deterjan bırakmamak gerekir.

Yıkanan bulaşıkları hijyenik bir ortamda tutmak özellikle zor bir süreç oluşturur. Bu gibi durumlarda kullanıcıların imdadına yetişen tek kullanımlık malzemeler, ofislerde de kişisel hijyene dikkat edilmesini kolaylaştırır. Bu ürünler aynı zamanda pratik kullanıma sahip olduğundan ofislerde düzenlenen çeşitli parti ve etkinlikler için hızlı ve kolay çözümler sunar.

Karton Bardaklar

Günlük sıvı alımı en çok yaz aylarında dikkatimizi ve ilgimizi çekse de aslında her gün dikkat etmemiz gereken bir konudur. Bu konuda en sık yaptığımız hatalardan biri de sıvı ihtiyacımızı gün içerisinde içtiğimiz çay veya kahve ile karşılamaktır. Ancak suyun yerini tutabilecek bir içecek henüz bulunamamıştır. Ancak su, çay, kahve olsun günlük sıvı alımımızı hijyenik bir şekilde yapmamız çok önemlidir. Özellikle mevsim geçişlerinde ve kış aylarında artış gösteren enfeksiyonlar, hijyenik olmayan araç ve gereçlerle hızla yayılmaktadır.

Kullan at ürünler içinde en çok tercih edilen ürün çeşidini bardaklar oluşturur. Bu ürünler ofis mutfağında bol olması gereken ürünlerden biridir. Bu ürünler mutfak dolaplarında saklanabildiği gibi su sebilleri ve çay veya kahve makinelerinin yanına da sıklıkla kullanılır. Elbette bu ürünlerin bulunduğu ortamlarda hijyenik koşulları sağlamak, sağlık açısından son derece önemlidir. Bu ortamlarda hijyenik koşulları sağlamakta zorlanılıyorsa, tüketim miktarına göre ürün siparişi verilmesi gerekir. Karton bardak fiyatları firmamız Bizsizeyeteriz tarafından sizlere mail yolu ile iletilir. Bizlerden teklif almayı unutmayınız.

Tek Kullanımlık Tabaklar

Yemek hazırlığı ve eylemi, bulaşık yıkamak ve bu işleri hijyenik koşullarda yapmak, günümüz iş hayatında oldukça zordur. Ofis mutfağında bulundurulan tek kullanımlık tabaklar bu sorunun çözülmesine yardımcı olur. Farklı boyutlardaki bu tabaklar, ana yemekler için uygun olup, ara öğünler, tatlılar, meyveler ve özel davetler için oldukça pratik çözümler sunar. Tek kullanımlık malzemeler arasında en büyük potansiyele sahip kaplardır.

Karıştırıcılar

Çay ve kahveyi şekerli içmeyi tercih etmeyen kişiler, temiz ve pratik bir malzemeye ihtiyaç duyar. Plastik veya ahşap olmak üzere iki tür tek kullanımlık karıştırıcılar üretilir. Plastik olan modelleri sıcak suda bükülmeyen yüksek kaliteli plastikten üretilir. Ahşap modeller ise daha çok plastik ürün kullanmak istemeyenler tarafından tercih edilir.

Tek Kullanımlık Poşetler

Kullan at poşet ve tek kullanımlık plastik poşetler hayatımızın her alanında önemli rol oynamaktadır. Markete gitsek bile bir çantaya, poşetlere ihtiyacımız olur. Çok çeşitli tek kullanımlık poşet ve çantalar mevcuttur. Örneğin; dondurucu poşetleri, saklama poşetleri, kilitli poşetler, buz poşetleri, vakumlu poşetler, market poşetleri ve plastik poşetler. Plastik poşet ve torbalar petrokimyadan yapılır. Bu ürünler suya, neme ve diğer kötü hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Plastik poşetler ve çantalar hem endüstride hem de günlük hayatta sıklıkla kullanılmaktadır. Tek kullanımlık üretilen bu ürünler, pratik kullanımlarıyla her alanda yaygın olarak kullanılır. Tek kullanımlık poşetler uygulamaya göre farklı kalitelerde üretilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre farklı ebat ve kalitede poşetler ve çantalar üretilir. Farklı seçenekler ve ebatlardaki kullan at ürün seçeneklerini Bizsizeyeteriz iletişim sayfasından bizlerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Streç Filmler

Palet streç film ürünleri taşımacılık sektöründe koruma açısından kolaylıklar sağlar. Yiyecek kağıtları, yiyecekleri sarmak ve yeniden paketlemek için pratik çözüm sağlar. Ayrıca kahvaltılık ürünlerin üzerine artıkların dökülmesini önlemek için tabakları sarmak için kullanılır. Ayrıca yemeği işe ya da eve götürmek için kolayca sarılmasını ve kaplanmasını sağlar. Bu sayede bulaşıklar dökülmez ve daha sağlam taşınır. Mikroplar yiyeceklere ulaşmadan uzak tutulur.

Streç karton rulolara ve makaralara sarılı olarak satılır. Filmin sarılı olduğu karton makaralar çekildiğinde döner. Bu sayede istenilen uzunlukta kesilerek istenilen ürün paketlenebilir. En uygun ve ekonomik streç film fiyatları Bizsizeyeteriz farkıyla sizlere sunulmaktadır.

Tek kullanımlık kap ve kapaklar

Gıda ambalaj ve hizmet sektörlerinde kullanılan tek kullanımlık kap ve kapaklar hijyen, saklama ve taşıma açısından kolaylık sunar. Sipariş usulü çalışan gıda sektöründe çok fazla kullanılan bu ürünler sağlığa duyarlı malzemelerden üretilir. Ekonomik ve uygun fiyatlı malzemeler, kullanım sarfiyatı en fazla ürün gruplarını oluşturur.

Koli Bantları

Kullan at malzemeler arsında bulunan koli bantları her sektörde kullanılır. Ambalajın sağlam ve dayanıklı olmasını sağlar. Tek taraflı hot-melt yapıştırıcı kullanılan ürünün yapıştırıcı gücü yüksektir. Taşımacılık, nakliye alanlarında en çok kullanılan ürün grupları arasında bulunur.

Kürdanlar

Gıda üretim ve servis hizmetlerinde, kürdan kullanımı çok fazladır. Yiyecek ve içecek sektöründe kullanılan tek kullanımlık bu malzeme ahşaptan üretilir. Üretiminde insan sağlığına zararlı maddeler kullanılmaz.

Pipetler

Yiyecek içecek sektöründe hijyen ve temizlik sunan pipetler plastikten üretilir. Mikroplardan koruyucu kâğıt ambalajı kişilere kolaylık sağlar.

Çöp Şiş

Çöp şiş kullanımı yiyecek sektöründe çok fazladır. Evlerde, hazır yiyecek sektöründe, lokanta ve restoranlarda pratik kullanım sağlar. Tek kullanımlık ürün, hijyen ve temizlik sunarak sağlığa hizmet eder.

Yemek Setleri

Çalışanlarla dolu bir ofiste, yemek köşeleri yeterince geniş değilse ve bulaşık yıkamaya gerek yoksa bu ürünler tercih edilebilir. Isı direnci, sıcak yiyeceklerin tadını çıkarmayı kolaylaştırır. Piknik ve iş arkadaşlarıyla kamp gibi ortamlarda bu ürünler rahatlıkla kullanabilir. Bu gibi durumlarda tek kullanımlık masa tablaları sandığınızdan daha fazla kolaylık sağlar.

Bardak Altlıkları

Ofislerde restoran ve kafelerde, iş toplantılarında temizlik sağlayan bardak altlıkları içeceklerin servis edildiği yere zarar vermeden tüketilmesine destek olur. Karton, plastik, kâğıt ve ahşap gibi birçok malzemeden üretilir. Bardak altlıkları, tek kullanımlık ürünler, ekonomik ve geniş seçeneklerle Bizsizeyeteriz firmamız tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Koli bantlarının yüksek yapıştırıcı özelliğini ne sağlar?

Koli bantlarında tek taraflı kullanılan hot-melt malzeme yüksek yapıştırıcı etki sağlar.

Tek kullanımlık ürünler ne için kullanılır?

Temizlik, hijyen, sağlık, zaman ve kolaylık sağladığı için kullanılır.

Tek kullanımlık ürünler nerede kullanılır?

Tek kullanımlık ürünler yiyecek ve içecek sektöründe, hazır yiyecek sektöründe, ofis ve iş yerlerinde, okul ve eğitim kurumlarında, evlerde, insan olan her yerde yaygın olarak kullanılır.

 

Yorumunuzu bırakın

Bültene Kayıt Ol

Yeni gelenler, özel teklifler ve promosyonlarımız hakkında güncellemeler almak için Soluto bülten listesine abone olun.