Polikur Mikrofiber 40x40 Temizlik Bezi Mavi


115,50 TL

• Polikur mikrofiber bez 40 cm x 40 cm boyutlardadır. • Polikur mikrofiber bezi farklı alanlarda kullanmak için renk kodlarına göre sınıflandırılabilirsiniz. • Çamaşır makinesi veya elde yıkama yaparak tekrar kullanabilirsiniz. • Yüksek su emiş özelliği vardır, İz bırakmadan temizlik yapmanızı sağlar.


Polikur Mikrofiber 40x40 Temizlik Bezi Mavi Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Polikur Mikrofiber 40*40 Temizlik Bezi Mavi genel amaçlı temizlik ürünleri arasında en çok tercih edilen ve en güzel sonuçlar sunan temizlik bezi ürünlerinden birisidir. Temizlik konusunda bütün beklentilerinizi karşılar. Hangi amaçlar için kullanılırsa kullanılsınlar kaliteli yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca yıpranmadan özelliklerini koruyabilmektedirler. Kaliteli ve son teknolojik imkanlardan yararlanılarak üretilen mikrofiber bez ürünleri ile temizlik düzeyini maksimum düzeye çıkartırken temizliğe ayırdığınız zaman da ürünün pratikliği sayesinde minimuma inecektir.


Mikrofiber bezler kuru ya da ıslak kullanılabilirler aynı zamanda kullanıldıkları yüzeyin de ıslak ya da kuru olması silinmesini engellemez. Deterjan ya da sabun gibi kimyasal temizlik ürünlerine ihtiyaç duymadan hijyenik temizlik yapabilmenizi sağlarlar. Bakteriler ve virüsler konusunda yüzeylerde oluşumlarını engelleyecek şekilde tasarlanmış anti bakteriyel bir yapıya sahiptirler. Göz ile göremediğiniz ancak yüzeylerde kalan küçük toz vb. kirleri dahi içeriğine toplarlar. Yüksek kalitede temizlik çözümleri getirir ve gözenekleri içerisinde topladıklarını tutarak siz yıkayana dek başka yüzeylere taşınmalarını engellerler. Sert yapılı bezler ile silindiği zaman çizilmeye müsait olan yüzeyleri çizmeden siler. Silme işleminin ardından iz oluşumu gözlenmez. Dalgalı dalgalı kalan cam görüntüsüne maruz kalmazsınız.


Polikur markasının hizmetinize sunduğu ürün, mikrofiber teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, astım ve alerji sorunu gibi rahatsızlıklara sahip olan kişilerin kullanımına tamamen uygun olacak şekilde üretilen temizlik eşyalarını temsil eder.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir