Plastik Yersil 55 Cm


37,80 TL

Plastik hammadeden üretilmiştir. Yersil 55 cm boyutundadır. Koli içi 50 adettir.


Plastik Yersil 55 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Plastik Yer Sil 55 Cm genel olarak standart tasarımı ve yüzeyi ile karşımıza çıkar. Genel esnekliği ve sertliği ile tercih edilen plastik ürün yüzey ile uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Çevresel faktörler baz alarak herhangi bir şekilde sertleşme ya da kırılma gibi durumlar meydana gelmez. Plastik yer sil buna ek olarak deformasyona karşı dirençli bir şekilde tasarlanmaktadır. Bundan dolayı uzun yıllar kullanım imkânı sağlar. Plastik malzemenin üzerinde yer alan parça ile dayanıklılık arttırılır.


Fırça ile yapılan temizleme sonrasında yıkama ve temizlik yaptığınız yüzeydeki suları çekmek için kullanılır. Kaliteli hammadde ile üretilen gövdesi dayanıklıdır ve lastiği uzun ömürlüdür. Her türlü yüzeyde kullanmak uygundur.


Ev ya da iş yerlerinde ortak kullanım imkânı sağlayan bu ürün düz yüzeyler üstünde daha yüksek performansı ile dikkat çeker. Ele uygun olarak tasarlanmış sap kısmı ile dayanıklı ve kolay kullanımlı bir ürün olarak karşımıza çıkar. Mevcut modeli ek olarak metal yer sil ürünleri de yer alır. Ekonomik olarak tercih edilen bu ürün dükkân önlerinde ve işyerlerinde de karşımıza çıkarak sorunsuz bir kullanım imkânı sağlar. Sahip olduğu kalite malzemesi sayesinde yüzeylere zarar vermez aynı zamanda yüksek mekanlardaki temizlik için de ideal seçeneklerden biridir. Karşımıza çıkan ve tercih edilen plastik yer sil ürünü genellikle ekonomik olması ve beraberinde ise kolay kullanım imkânı ile sıklıkla tercih edilir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir