Plastik Yersil 40 Cm


34,20 TL

Plastik hammadeden üretilmiştir. Yersil 40 cm boyutundadır. Koli içi 50 adettir.


Plastik Yersil 40 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Plastik Yer Sil 40 cm farklı ortamlar ve yüzeyler için kaliteli bir şekilde ortaya çıkıyor. Ev ve ofis alanlarında kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Yüksek kalitesini ek olarak ekonomik fiyatlar ile sunulur. Pek çok yüzeyde kullanım imkânı sağlarken aynı zamanda yerde bulunan su ve kirleri pratik bir şekilde ortadan kaldırır. Zemin üzerinde daha hızlı kuruma imkânı sağlamaktadır. Buna ek olarak belirli uzunluklardaki sapı ile pratik bir kullanım imkânı sağlar.


Fırça ile yapılan temizleme sonrasında yıkama ve temizlik yaptığınız yüzeydeki suları çekmek için kullanılır. Kaliteli hammadde ile üretilen gövdesi dayanıklıdır ve lastiği uzun ömürlüdür. Her türlü yüzeyde kullanmak uygundur.


Genel temizlik arasında oldukça sık kullanılan bir ürün olarak günümüzde yardımcı araçlar arasında kabul edilir. Aynı zamanda plastik yer sil olarak da sunulmakta olup yüzey temizliği için en uygun ürünlerden birisi olmaktadır. Mevcut temizlenen yüzeyin kirlenmemesi amacıyla sıklıkla da tercih edilir. Ortalama olarak 40 santimlik genişliği ile yüzeylerin daha temiz olmasını sağlar. Genel olarak bu boyda karşınıza çıksa da farklı boy çeşitleri ile sunulmaktadır. İhtiyaç durumuna göre daha büyük boyutlarda tercih edilebilir. Herhangi bir kimyasal kullanmadan temizlik yapılması açısından büyük bir avantaj sergilemektedir. Bunlara ek olarak beraberinde pek çok kişinin tercih ettiği bir temizlik aleti olarak her yerde karşımıza çıkar.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir