Plastik Yer Sil 75 Cm


80,00 TL

• Yer sil boyutu 75cm’dir. • Plastiktir. • Koli içi 12 adettir.


Plastik Yer Sil 75 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Plastik Yer Sil 75 cm ile birlikte sıkça tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Üretimi sayesinde deformasyona karşı dirençli olarak üretilmektedir. Sahip olduğu plastik malzeme, kimyasal temizlik malzemelerine karşı etkilenmez ve herhangi bir deformasyona neden olmaz. Tüm bunlara ek olarak ofis ya da ev ortamlarında kullanılan ürünler uzun süre kullanım imkânı sağlayarak kolay kolay kırılmaz. Dayanıklı olarak üretilen bu ürün beraberinde mevcut gövdesi ile birlikte daha dayanıklı hale gelecek şekilde tasarlanmıştır.


Fırça ile yapılan temizleme sonrasında yıkama ve temizlik yaptığınız yüzeydeki suları çekmek için kullanılır. Kaliteli hammadde ile üretilen gövdesi dayanıklıdır ve lastiği uzun ömürlüdür. Her türlü yüzeyde kullanmak uygundur.


Tercih edilen bu ürün son derece kullanışlıdır, pek çok yüzey üzerinde sorunsuz bir şekilde işlem gerçekleştirilir. Ürünlerin farklı boyutlara sahip olması beraberinde farklı malzemelerden üretilmesi gibi detaylara göre farklı fiyatlandırma gerçekleşir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir