Pisuvar Süzgeç Tabletli Koku Giderici


34,65 TL

Pisuvarda kötü koku oluşumunu engeller. Plastik hammaddeden üretilmiştir. Bir kolisinde 48 adet pisuvar tablet mevcuttur.


Pisuvar Süzgeç Tabletli Koku Giderici Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Pisuvar süzgeç tabletli koku giderici farklı koku çeşitleri ile giderlerin içerisinden gelen olası kötü kokuların önüne geçmektedir. Pisuvar, banyo ve mutfak lavabo gideri gibi pek çok gider haznesi bazen koku yayabilmektedir. Bunun sebebi apartman içerisinde gelen bir durum olabildiği gibi sizin giderinize özel bir durum da olabilmektedir. Oda kokusu gibi bir çalışma prensibine sahip olan pisuvar koku giderici ile kötü kokuları gidermek oldukça kolaydır. Tek yapılması gereken plastik pisuvar koku gidericiyi gereken yere koymaktır. Uzun süreli kullanımı olan bu ürünün ayda bir değiştirilmesi önerilmektedir.


Anti bakteriyel olan bu klozet kokusu ürünler oda kokusu makinesi gibi her kullanımda etki göstermektedir. Banyo giderlerinde de banyo kokusu gibi kullanılmaktadır. Ancak çocukların ve bebeklerin dokunması önerilmemektedir.


Farklı koku alternatifleri içerisinden tercih yaparken ise alerji faktörü de dikkate alınmalıdır. Delikli tasarımı ile suyun akışına zarar vermemekte ve tıkanıklık problemi de oluşturmamaktadır. Tuvalet bloğu lavabo içerisine dökülmez, sadece lavabo üzerine yerleştirilir. Bu sayede suyun aktığı her seferde kokusu yayılacak ve etkisini ortalama 30 gün kadar gösterecektir. Wc koku giderici olan ürün özellikle mutfakta ve banyo ile tuvalet lavabolarında oluşan kötü kokunun önüne geçerek oluşacak kokuları da önlemektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir