Pınar Süt 500 ml Tam Yağlı


31,19 TL

• Adeti 500 ml'dir. • Tam yağlı • Koli içeriği 12 adettir. • Herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 12
Sepete Ekle Sepete Git

Tam Yağlı Pınar Süt 500 ml

Pınar süt 500 ml tam yağlı, kolay içilebilmesi amacıyla özel koşullarda paketlenmiştir.  Sağlıklı şartlarda yetiştirilmiş ineklerden elde edilmiş olan süt, tamamen doğal olup tazeliğini uzun zaman korur.  UHT teknolojisi kullanılarak kısa sürede yüksek sıcaklığa çıkarılan süt, içerisindeki bütün mikroorganizmalardan arındırılır. Pınar süt, özel olarak tasarlanmış ambalajları sayesinde, bütün besin değerlerini korumuş şekilde sofralarınıza ulaşır.


Pınar süt
paketleri, sızdırmaz özelliği sayesinde sütün bozulmasına engel olur. Hava geçirme olasılığını minimuma indirmek amacıyla kapaksız olarak tasarlanmıştır. Sütün içinde bulunan yağ oranı hiçbir şekilde azaltılmamıştır. Pınar süt, yağdan ayrışması için ek bir aşamadan geçirilmediğinden az işlenmiş ürün sınıfında yer alır. UHT teknolojisinden yararlanılarak paketlendiği için bozulmadan uzun zaman saklanılır.


Pınar tam yağlı süt, laboratuarda tüm şartlar göz önünde tutularak incelenir. Bu sebeple çocuklar süt içerlerken, sütle beraber vücutlarına zararlı hiçbir madde almaz. Pınar sütün içeriğinde bulunan kalsiyum, çocukların gelişimlerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Düzenli olarak tüketilen süt çocukların kemik gelişimlerini olumlu yönde destekler.


Pınar tam yağlı süt;
doğal, lezzetli ve sağlıklıdır. Hiçbir şekilde herhangi bir katkı maddesi içermez.  Pınar uzun yıllardır, süt ve süt ürünlerini ileri teknolojiler ile üreterek tüketicilere ilk günkü tazelik ve lezzetiyle ulaştırabilmek için var gücüyle çalışır. Türkiye’de UHT teknolojisini ilk defa Pınar süt kullanmıştır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir