Pınar Süt 500 ml Yarım Yağlı


27,75 TL

•Adeti 500 ml'dir. • Yarım yağlı • Koli içeriği 12 adettir. •Herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. •Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 12
Sepete Ekle Sepete Git

Pınar Süt 500 ml Yarım Yağlı Fiyatları

Pınar Süt 500 ml Yarım Yağlı süt, yağ oranı yarıya düşürülmüş özelliğe sahip sağlıklı, lezzetli ve doğal bir süttür. Yağ oranı düşük süt tercih edenler için en ideal yarım yağlı süt, Pınar yarım yağlı sütleridir.


Çiftliklerden itinayla toplanan sütlerin hepsi, soğutma ve toplama merkezlerinde soğutulur. Özel tankerler aracılığı ile soğuk zincirin korunması sağlanarak süt fabrikaya ulaşır. Fabrikaya ulaştıktan sonra Pınar’ın modern olarak tasalanmış süt alım laboratuarlarında alanında deneyimli ve uzman laboratuar personelleri tarafından, TSE, FDA ve ADAC onaylı olan metotlarla her süt tankerine ayrı olacak şekilde çeşitli analizler gerçekleşir. Pınar sütün şartlarına uygun koşullardaki sütler kabul edilerek fabrikanın çiğ süt depolarına alınır. Depolara alınan sütler her bir depoda ayrı olacak şekilde yeniden analiz edilmesinin ardından pastörizasyon, standardizasyon ve soğutma işlemleri gerçekleşir. Bu işlemler ardından ara depolaması gerçekleşen sütler, Pınar Süt’ün özel laboratuarlarında kontrol altında tutulur. Sütler artık, UHT işlemi sonrasında paketlenmek için hazır durumdadır.


Pınar’ın sütleri
, vitaminlerini, besin değerlerini ve ilk günkü tazeliklerini kaybetmeden, ileri teknolojik imkânlara sahip tesislerde içlerinde hava kalmayacak bir şekilde paketlenir.


Pınar sütleri, UHT teknolojisi ile 135 ile 160 derece arasında 2 ile 6 saniye sürelerinde tutularak sütün hastalık yapmasına ve bozulmasına neden olabilecek her türlü mikroorganizmalardan arındırılarak ambalajlanması gerçekleşir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir