Pınar Süt 200 ml Tam Yağlı


14,70 TL

• Adeti 200 ml'dir. • Koli içeriği 27 adettir. • Herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 27
Sepete Ekle Sepete Git

Pınar Süt 200 ml Tam Yağlı

Pınar süt 200 ml tam yağlı süt kullanmak, kaliteli süt kullanmanın en güvenilir yoludur. Pınar süt markası, çocukların sağlıklı büyüyebilmeleri ve ailelerinde süte kolay ulaşabilmeleri amacıyla 1973 senesinde kurulmuştur. İşe ilk olarak süt ile başlayan Pınar markası zaman ilerledikçe bütün süt ürünleri çeşitlerini Türkiye’ye öncü olarak sunmuş bir firmadır.


 Sadece süt ile süt ürünleri sektöründe değil, et ve su sektöründe de gelişim göstermeyi başarmıştır. Yıllardır gelişmekte olan teknolojiyle birlikte kalitesinden ödün vermeden, gelişmiş imkânlara sahip fabrikaları sayesinde en taze ve güvenilir sütü doğadan raflara taşıyabilen Pınar, güvenle kullanabileceğiniz süt markasıdır.


Pınar sütler,
son teknoloji ile üretilir. Anadolu’nun en modern çiftliklerinde beslenen hayvanlarından telde edilen ve titizlikle seçilen sütler Pınar tarafından alınıp modern fabrikalarda işlenir. Pınar süt, tamamen doğal olup hiçbir katkı maddesi içermez.  Paketleme aşamasından evvel geçtiği uzun kontroller ve işlemler ile en sağlıklı ve en temiz sütler paketlenilir. Gerçekleştirilen özel paketleme sistemleri sayesinde de uzun ömürlü kalması sağlanır. Pınar’ın tam yağlı sütleri soğutmadan saklanabilir.


Pınar, kurulmuş olduğu günden bu güne kadar taze ve sağlıklı sütü halkla buluşturmanın gururunu yaşar. Pınar almış olduğu yüzlerce ödül ile kalitesini taçlandırmıştır. Pınar süt 200 ml tam yağlı sütleri çocukların beslenme çantalarının da vazgeçilmezidir. 200 ml boyutları yer kaplamaz.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir