Pınar Süt 1 L Yarım Yağlı


38,02 TL

• 1 litrelik ambalajdadır. • 1 kolide 12 adet bulunmaktadır. • Yarım yağlıdır. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 12
Sepete Ekle Sepete Git

Pınar Süt 1 L Yarım Yağlı Fiyatları

Pınar Süt 1 L Yarım Yağlı, içermiş olduğu besin öğeleri, protein ve kalsiyum ile sağlıklı süt konusunda öncüdür. Pınar sütün kalite standartlarına uygun olduğu belgeler ile kanıtlanmıştır. Türkiye’nin dört bir tarafında bulunan modern çiftliklerinden, alanında uzman veterinerler eşliğinde toplanan en doğal sütler, Pınar’ın kendi fabrikalarında hiçbir şekilde doğallıkları bozulmadan sterilize edilip hava almayacak şekilde ambalajlanır.


Sütü en güvenli halde sterilize etme işlemi olarak bilinen UHT teknolojisi, ilk defa Pınar tarafından uygulanmıştır. Pınar, bu teknoloji sayesinde sütün evlere ve sofralara en güvenli şekilde ulaşmasını sağlar.


Pınar Süt 1 L Yarım Yağlı süt
, iyi bakım gören hayvanların uzman veterinerler kontrolünde modern çiftliklerden toplanmasıyla elde edilir. Sütler toplandıktan sonra bozulmaları önlenecek koşullardaki depolamaya sahip soğutmalı araçlar tarafından fabrikaya ulaşır. Fabrika girişinde pek çok sıkı testten geçen sütlerin ancak testlerden başarılı geçebilenleri fabrikaya alınır. İçeri alınan sütler UHT teknolojisiyle sterilize işlemi yapılır. Sütün içerisindeki yağ oranı azaltılıp, sütün homojenize edilmesi tamamlandıktan sonra paketleme işlemi gerçekleşir. Pınar süt üretiminin tamamı el değmeden gerçekleştirilir. Pınar süt, steril, katkısız ve tamamen doğaldır.


Pınar yarım yağlı sütler
, 1 litre paketleri ile çeşitli nedenlerle kullanımlarda iyi bir çözümdür. Sütün fazla tüketildiği kalabalık ortamlar için de Pınar 1 litre sütler ekonomik bir çözüm olabilir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir