Pınar Süt 1 L Yağlı


48,54 TL

• Adeti 1 L’dir. • Koli içeriği 12 adettir. • Tam yağlıdır. •Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 12
Sepete Ekle Sepete Git

Pınar Yağlı Süt 1 Litre

Hem lezzeti hem de doğallığı tamamen kaliteli ve güvenilir olan Pınar Süt 1 L Yağlı, Pınar markasının tecrübesini ve kalitesini sofranıza taşır. Süt, temel gıda ürünlerimizden biri olup, her dolapta muhakkak bulunması gerekli bir içecektir. Süt, besleyici özellikleri bakımından yararlı besin kaynaklarından biridir.


Tamamen güvenilir ve doğal yöntemler ile elde edilmekte olan Pınar süt, kalsiyum kaynağı olarak zengin bir içecek çeşididir. Pınar yağlı süt, sütün kalitesini ve besin değerlerini kaybetmeden son derece taze şekilde elde edilir. Uzman veterinerler kontrolünde Anadolu’nun en modern çiftliklerinden toplanıp, güvenle paketlenir. Pınar, sütün sağlıklı koşullarda çok fazla kişiye ulaşmasını sağlamayı amaçlar.


Pınar yağlı süt,
paketleme ve ileri yüksek teknoloji sistemleri sayesinde tamamen sağlıklı olup, dilenildiği gibi tüketilmeye uygundur. En güvenilir şekilde en lezzetli sütleri tüketiciye ulaştıran Pınar, her yaşa hitap eder. Yüksek besin değerleri bulunan Pınar 1 L Yağlı Sütü, iş yerlerinizde, ofislerinizde veya evlerinizde günün her saati istediğiniz gibi tüketebilirsiniz.


Ağızda bırakmış olduğu hoş tat ve yiyeceklere katmış olduğu lezzet sayesinde tamamen doğal ve güvenilir olan Pınar süt, her yaştan kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.


Pınar süt, yağ oranı ile rakiplerinin üzerinde olup, piyasadaki en güvenilir ve kaliteli sütleri üreterek tüketiciye ulaştırır. 12’li Pınar 1 L yağlı süt, sütün çok tüketildiği ortamlar için en iyi çözümdür.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir