Pedallı Çöp Kovası 70 L - 1012


2.872,85 TL

70 litredir. Metalik renktir. Uzunluk: En: 41 cm / Boy: 63 cm


Pedallı Çöp Kovası 70 L - 1012 Bizsizeyeteriz.com'da!

Pedallı çöp kovası 70 lt -1012 ergonomik ve şık olarak üretimi yapılan ürünlerin başında gelir. Göz alıcı tasarımıyla her ortamda kullanılmaktadır. Sağlam pedal ve gövde yapısına sahiptir. Bu sayede başka alternatif ürünlere gerek duymadan güvenle kullanılmaktadır. Pedallı çöp kovası dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanılabilmektedir. Çöp kovaları hayatı kolaylaştıran ürünlerden biridir. Bununla birlikte envai  çeşitte bu ürünlerden üretilir. Bunun için kullanılacak ortama uygun seçimler yapılmalıdır.

 

Pedallı metal çöp kovası kullanılan alanlarda hijyen sağlamaktadır. Pedallı olmasından dolayı çöp kutusuna el değmeden açıp kapatabilirsiniz. Kullanımı kolay olan basmalı çöp kovası iş ve ev ortamlarında rahatça kullanım sunmaktadır. Çöp kovasının kapaklı olması kokuları engellediği gibi bakteri oluşumunu da yok ederek hijyen sağlamaktadır.

 

Çöp kovası iç kovası olmadan da kullanılmaktadır. Çöp kovası kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Güvenle her alanda kullanılabilmektedir. Çöp kovasının elinizin altında olması sizlere kolaylık sağlamaktadır. Çöp kovasının pedallı olması her zaman pratiklik sağlar. Çöp kovasına çöp torbası konulmaktadır. Bu sayede çöplerin boşaltılması da kolaylaşmaktadır.

 

Çöp kovaları en çok kullanılan ürünlerden biridir. Pedallı çöp kovası kullanışlı ve modern görünümü ile en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Elinizde çöpleri biriktirmeden kolayca atabileceğiniz kullanışlı bir üründür. Pedallı çöp kovası kullanıldığı her alana uyum sağlamaktadır. Ayrıca çöp kovasının temizliği de kolaydır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir