Paslanmaz Pedallı Çöp Kovası 5 L - 1002


311,13 TL

5 litredir. Metalik renktir. Uzunluk: En: 21 cm / Boy: 28 cm


Paslanmaz Pedallı Çöp Kovası 5 L - 1002 Bizsizeyeteriz.com'da!

Paslanmaz pedallı çöp kovası 5 L – 1002 kullanımı oldukça kolaydır. İç kısmında plastik kova bulunmaktadır.  Ayrıca güçlü bir pedal mekanizmasına sahiptir. Bu sayede defalarca açılıp kapanabilmektedir. Pedallı metal çöp kovası dayanıklı bir üründür. Her zaman pratiklik sağlayarak çöp atımında kolaylık sağlamaktadır. Pedallı çöp kovası ayak basılarak açılmaktadır. Çöp kovaları her yerde olması gereken en önemli ürünlerden biridir.

 

Basmalı çöp kovası  görünümü ile her ortama uyum sağlamaktadır. Pedallı çöp kovası el değmeden çöpleri atmanızda kolaylık sağlar. İç kısmında kova olmasından dolayı çöp torbası kullanılmaktadır. Bu sayede çöpler hijyen sağlanarak boşaltılmaktadır. Ayrıca pedallı çöp kovasının kapaklı olması etrafta koku olmasını da engellemektedir. Paslanmaz çöp kovası  sayesinde ortam daha temiz ve tertipli görünmektedir.

 

Pedallı çöp kovası temizliği düzenli yapılmalıdır. Bunun için birçok kimyasal ya da doğal ürünler bulunmaktadır. Düzenli yapılan temizliklerde başarı daha çok sağlanmaktadır. Pedallı çöp kovası her alanda güvenle kullanılabilmektedir. Kaliteli ve ortama uygun görünümüyle en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Paslanmaz özelliğinden dolayı uzun yıllar kullanılmaktadır. Ayrıca ürün kararma yapmamaktadır. Kullanılan pedallı çöp kovası kullanışlı ve görüntüsü şık bir üründür. Bunun için her alanda kolayca tercih edebilirsiniz. Pedallı çöp kovası 5 litrelik olduğu için gün içinde ihtiyacı karşılayabilmektedir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir