Paslanmaz Pedallı Çöp Kovası 3 L - 1001


227,66 TL

3 litredir. Metalik renktir. Ölçüleri; 18 cm x 26 cm’dir. Mini boy 40X50 cm çöp poşetleri ile uyumludur.


Paslanmaz Pedallı Çöp Kovası 3 L - 1001 Bizsizeyeteriz.com'da!

Paslanmaz pedallı çöp kovası 3 lt– 1001 pedalı paslanmaz çelikten üretilmiştir. İç kısmında plastik kova bulunmaktadır. Şık bir görünüme sahiptir. Pedallı çöp kovasının kapaklı olması ayrı bir avantajdır. Bu sayede atılan çöplerin kokusu etrafa yayılmamaktadır. Çöp kovasının kapağına elinizi bile sürmeden ayağınızla pedalına bastırarak açılmaktadır. Pedal mekanizması dayanıklı bir üründür. Bu sayede çöp atımı kolayca sağlanmaktadır. Pedallı metal çöp kovası kullanımı ile pratiklik sağlamaktadır. Kullanılan ortamlarda kolaylık sağlayarak hayatı kolaylaştırır.

 

Basmalı çöp kovası 3 lt– 1001 her alanda rahatça tercih edilmektedir. Paslanmaz olması sebebiyle uzun yıllar kullanıma dayanıklı olmaktadır. Pedallı çöp kovasının içinin kovalı olmasından dolayı çöp torbası kullanılabilir. Bu sayede çöplerin boşaltılması da kolaylaşmaktadır. Pedallı çöp kovasının temizliği de oldukça kolaydır. Uygun ürünler sayesinde düzenli ve sık sık temizlenerek parlaklığı korunabilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretildiği için kararma yapmamaktadır.

 

 Çöpleri atarken el teması olmamasından dolayı daha çok hijyen sağlanmaktadır. Paslanmaz çöp kovası kullanılan ortamlarda görünümü ile uyum içinde olmaktadır. Günümüzde kullanımı kolay ve hijyenik olmasından dolayı en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Pedallı çöp kovası ister mutfakta ister banyoda ya da ofis gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Birçok çöp kovası bulunmaktadır. Fakat her çöp kutusu her alanda kullanılmamaktadır. Bunun için pedallı çöp kovası hem görünümü hem de kullanımı ile kullanışlı ve şık bir ürün olmaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir