Pedallı Çöp Kovası 20 L - 1014


661,57 TL

• 20 litredir. • Metalik renktir. • Uzunluk: 38 cm Çap: 31 cm’dir. • Orta boy 55x60 cm çöp poşetleri ile uyumludur.


Pedallı Çöp Kovası 20 L - 1014 Bizsizeyeteriz.com'da!

Pedallı metal çöp kovası 20 lt -1014 kullanımı kolay olan ürünlerden biridir. Ürünün pedalı çelikten yapılmıştır. Çöp kovaları hem çevre hem de kendi sağlığımız için önemi büyük ürünlerdendir. Etrafta çöp birikimleri olması ortamın düzenini bozmaktadır. Fakat çöp kovaları sayesinde çöp birikimleri olmadan kolayca atılmaktadır.

 

Çöp kovaları her alanda kullanılması gerekmektedir. Bu sayede ortam temiz ve düzenli olmaktadır. Basmalı çöp kovası tercihler arasında en ön sırada yerini almaktadır. Çöp kovaları hayatı kolaylaştıran ürünlerden biridir. Çöp kovalarının birçok çeşidi bulunmaktadır.

 

Pedallı çöp kovası iç kısmında plastik kova bulunmaktadır. Bu sayede çöp torbası değişimleri daha hijyenik ve kolay olmaktadır. Çöp kovasının düzenli temizlenmesi her seferinde sizi yormadan kolayca gerçekleşir. Çöp kovasının pedallı olması elinizi değdirmeden çöplerin atımında kolaylık sağlamaktadır. Çöp kutusunun kapaklı özelliği avantaj oluşturur. Bu sayede bakteri oluşumu da engellenmiş olmaktadır.

 

Pedallı çöp kovası birçok alanda kullanılan ürünlerden biridir.  Pratiklik sağlayan çöp kovası güvenilir olmasından dolayı sizlerin tercihi olmaya devam etmektedir. Kaliteli ve modern tasarımı ile sizlere sunulmuştur. Çöp kovası dayanıklı ve sağlam olduğu için uzun yıllar kullanılabilmektedir. Pedallı çöp kovasını gönül rahatlığıyla her alanda kullanabilirsiniz.  Ayrıca çöp kovası alırken hacmi ve görünümü dikkate alınması işinizi daha da kolaylaştırmaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir