Paslanmaz Pedallı Çöp Kovası 60 L - 1052


1.631,97 TL

60 litredir. Metalik renktir. Uzunluk: En:35 cm / Boy:60 cm


Paslanmaz Pedallı Çöp Kovası 60 L - 1052 Bizsizeyeteriz.com'da!

Paslanmaz pedallı çöp kovası 60 lt -1052 ürününün pedal mekanizması çelikten yapılmıştır. Çöp kovası da paslanmaz çelikten üretilmiştir. Pedallı çöp kovasının içinde ayrı bir plastik kova yer alır.  Pedallı metal çöp kovası kullanışlı ve çokça tercih edilen ürünlerden biridir.

 

Paslanmaz pedallı çöp kovası su sızdırmayan ve paslanmayan iç kovası ile satışa sunulur. Pedallı çöp kovasının iç kovası sayesinde çöp torbaları değişimi kişileri yormaz.  Aynı zamanda da çöp boşaltırken zamandan tasarruf sağlar. Basmalı çöp kovası ev, işyeri, hastane, restoran, otel gibi birçok yerde kullanılmaktadır.

 

Elinizin altında olan çöp kovaları günlük hayatı kolaylaştırmaktadır. Çöp kovaları sayesinde etrafta çöp biriktirilmez ve yaşam alanları daha temiz olur. Çöp kovasının pedallı özelliği sağladığı avantajlardan biridir. Elinizdeki çöpleri sadece ayağınızla pedalına basarak kolayca atabilirsiniz.

 

Çöp kovasının görünümü ve hacmi de önemli olmaktadır. Gün içinde ki çöp atımlarını hacmiyle karşılayabilmelidir. 60 litrelik çöp kovası ideal ebatlardadır. Paslanmaz çöp kovası kalite bakımından da güvenilir olmaktadır. Dayanıklı ve sağlam olarak üretilmekte olup uzun yıllar kullanılabilmektedir.

 

Çöp kovasının dış yüzeyine zarar vermeyen temizlik ürünleri ile temizliği yapılmalıdır. Çöp kovasında bulunan mekanizmalar sayesinde herhangi bir yere zarar vermez. Görünümü ile her alanda tercih edilir.  Pedallı çöp kovası hijyen açısından da en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir