Paşabahçe Çay Bardağı 42021 Optikli


12,74 TL

• Paşabahçe 42021 kodlu çay bardağıdır. • 12 li olarak satılmaktadır. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 12
Sepete Ekle Sepete Git

Paşabahçe Optikli Çay Bardağı

Paşabahçe çay bardağı 42021 optikli, çayınızın hoş kokusunu ve tadını değiştirmeden içmenize olanak tanıyan Paşabahçe cam bardak ürünlerindendir. Kültürümüzün geleneksel içeceği olmuş çayınızı keyifle yudumlamanıza olanak sağlar. Paşabahçe çay bardakları şık ve modern yapılarıyla mutfaklarınızın vazgeçilmez ürünlerindendir.


Çay bardakları sadece evlerde değil hastane, otel, restoran, ofis, fabrika, kantin, iş yeri gibi pek çok yaşamsal alanda kullanılır. Şık tasarımlı ürünlerden günlük kullanıma uygun modelleriyle oldukça geniş bir model çeşitliliği bulunan Paşabahçe çay bardağı çeşitleri her kesimden kişinin ulaşabileceği uygun fiyatlarla tüketicilerin alımına sunulur.


Çay içmeyi sevenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Paşabahçe çay bardağı 42021 optikli modeli oldukça ilgi çeken modellerdendir. Çayınızı yudumlayarak içmekten keyif almak istiyorsanız bu model oldukça kullanışlı ve şık bir modeldir.


Çay zevki herkesin farklı olabilirken çay bardağı zevkinin ortak noktası Paşabahçe çay bardaklarıdır. En kaliteli çay bardağı ürünlerini çay keyfini zirveye çıkarmak isteyen çay severler için Paşabahçe markası üretmektedir. Paşabahçe, Mustafa Kemal Atatürk’ün direktifleri doğrultusunda 1935 senesinde ülkemizin temel cam ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile Beykoz Paşabahçe’de Türkiye İş Bankası tarafından kurulmuştur. Günümüzde yurt dışında ve Türkiye’de toplamda 50 mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.


Paşabahçe çay bardağı 42021 optikli isterseniz 6’lı isterseniz 12’li olarak satışa sunulmaktadır. Dilediğiniz tüm çay bardağı modellerine Paşabahçe mağazalarından ulaşabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir