Paşabahçe 54201 Çay Tabağı


18,81 TL

• Paşabahçe 54201 kodlu çay tabağıdır. • 6 lı olarak satılmaktadır. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 6
Sepete Ekle Sepete Git

Paşabahçe Çay Tabağı 54201

Paşabahçe 54201 çay tabağı çay keyfinize eğlence ve renk katacak bir üründür. Tarzınızı ve zevkinizi yansıtmaya yardımcı olacak bu çay tabağı modeli oldukça talep edilen Paşabahçe ürünleri arasında yer alır. Sunum yapmaya özen gösterenlerin özellikle tercih ettiği çay tabakları, sunumlarında fark yaratmak isteyen kişilerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alır.


Çay tabakları sunumlarınız sırasında, sıcak çay bardağının bırakıldığı yerde iz bırakma olasılığını ortadan kaldırır. Aynı zamanda servis sırasında sıcak çay bardağının elinizi yakmaması için de çay tabağı kullanılması işinizi oldukça kolaylaştırırken sunumunuza da şıklık katar.


Çay tabaklarını sadece kendiniz için değil, küçük hediyeler ile değer verdiğiniz kişileri sevindirmek içinde tercih edebilirsiniz. Paşabahçe 54201 çay tabağı ideal bir hediye seçeneği olabilir. Dilerseniz 6’lı alabileceğiniz gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda isterseniz 12’li olarak da satışa sunulur. Bu çay tabağı modelini dilediğiniz çay bardağı ile uyum içinde kullanabilme imkânınızda vardır.


Paşabahçe çay tabakları ile tarzınızı ve zevkinizi sunumlarınıza yansıtmanız mümkündür. Sade ve dayanıklı yapısı ile en çok tercih edilen çay tabağı modellerinden biri olmuştur. Sizlerde tarzınızı yansıtmak için Paşabahçe 54201 çay tabağı modelini tercih edebilirsiniz. 


Dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanıma uygun olan Paşabahçe çay tabakları elde yıkanabildiği gibi bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olarak tasarlanmıştır. Yalnızca elde yıkarken süngerin yumuşak kısmı ile yıkmaya özen gösterilmesi gerekir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir