Paşabahçe 42381 İnce Belli Çay Bardağı


25,49 TL

• Paşabahçe 42381 kodlu çay bardağıdır. • 24 adet olarak satılmaktadır. • Adet fiyatıdır.

Birim fiyatıdır.
Minimum sipariş miktarı: 24
Sepete Ekle Sepete Git

Paşabahçe 42381 İnce Belli Çay Bardağı

Kültürümüzün geleneksel içeceklerinden biri haline gelmiş olan çay, Paşabahçe 42381 ince belli çay bardağı ile daha keyifli bir şekilde içilir. Hem şık hem de sade tasarımından dolayı çay severlerin gözdesi çay bardaklarından biridir. Çay tiryakilerinin tercihleri öncelikli olarak ince belli çay bardaklarıdır. İnce camlardan üretilmekte olan ince belli çay bardakları zarif ve şık bir görünüme sahiptir.


Paşabahçe 42381 ince belli çay bardağı kırılmaya karşı dayanıklı camı sayesinde uzun zaman kullanmaya uygun bir yapıya sahiptir. Yapısının cam olması dolayısıyla da sağlıklıdır. Çayınızı keyifle yudumlamanızı sağlar.


İnce belli çay bardaklarının ağız kısımları geniş olarak üretilir. Bunun nedeni de alt kısımda sıcak şekilde muhafaza edilmekte olan çayı, ağız kısmıyla soğutup, ağzın yanmasını engellemeyi sağlamaktır.


Çayın ayrılmaz bir parçası olarak görülen ince belli çay bardakları, 1900’lü yıllarda Beykoz’da kurulmuş olan cam fabrikasında ilk defa; kulpsuz, ayaksız, sapsız cam bardak üretimi yapılmıştır. Günümüzdeki ince belli çay bardaklarına yakın bir bardak üretimi gerçekleştirilmiştir.


İnce belli çay bardakları çayın hoş kokusunu, tadını ve doğallığını değiştirmeden içmenize olanak sağlar. Estetik görünümü ile de çayın keyfini çıkarmanıza yardımcı olur.


İnce belli çay bardaklarınızı düşük sertlikteki yumuşak su ile yıkamaya özen gösterin. Gereğinden fazla deterjan kullanmayın. Elde yıkama işlemi sırasında süngerin yumuşak kısmı ile yıkamaya özen gösterin.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir