Parex Buzdolabı Poşeti Orta Boy


16,50 TL

Paket içerisinde 20 adet bulunmaktadır. Koli içerisinde 48 paket bulunmaktadır. 

24 x 38 ölçülerindedir. 


Parex Buzdolabı Poşeti Orta Boy: Yiyeceklerinizi Taze Tutmanın Pratik Çözümü

Parex Buzdolabı Poşeti Orta Boy, yiyeceklerinizi uzun süre taze tutmanın kolay ve pratik bir yolunu sunar. Bu özel poşetler, buzdolabında saklanan gıdaların havayla temasını önleyerek oksidasyonu engeller ve böylece yiyeceklerin daha uzun süre tazeliklerini korumalarına yardımcı olur.

Orta boyutu sayesinde, buzdolabında saklamak istediğiniz sebze, meyve, et, peynir, süt ürünleri ve diğer yiyecekleri pratik bir şekilde paketleyebilirsiniz. Şeffaf ve dayanıklı yapısıyla içeriklerinizi kolayca görmenizi sağlar ve aynı zamanda poşetin sağlam bir şekilde kapatılmasını sağlayan pratik bir mühür sistemine sahiptir.

Parex Buzdolabı Poşeti Orta Boy, hijyenik ve güvenli bir şekilde yiyeceklerinizi saklamanızı sağlar. Gıdalarınızın kokusunu ve tadını korurken, aynı zamanda dolap içinde düzenli bir şekilde yerleşmelerini sağlar. Böylece yiyecekleriniz daha uzun süre taze kalır ve israfı önler.

Yiyeceklerinizi taze tutmak ve daha uzun süre kullanabilmek için Parex Buzdolabı Poşeti Orta Boy'u tercih edebilirsiniz. Pratik kullanımıyla günlük hayatınızı kolaylaştırırken, yiyeceklerinizin kalitesini ve tazeliklerini muhafaza etmenize yardımcı olur.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir