Parex Buzdolabı Poşeti Büyük Boy


16,50 TL
14,02 TL

Paket içerisinde 15 adet ürün bulunmaktadır. Koli içerisinde 48 paket bulunur. 

30 x 45 ölçülerindedir. 


Parex Buzdolabı Poşeti Büyük Boy: Geniş Alanlı Yiyecek Saklama Çözümü

Parex Buzdolabı Poşeti Büyük Boy, yiyeceklerinizi daha fazla alanla saklamanızı sağlayan pratik bir çözümdür. Bu büyük boy poşetler, geniş iç hacmiyle buzdolabınızda daha büyük ölçekli yiyecekleri kolayca paketlemenize olanak tanır ve buzdolabı alanını daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Bu özel poşetler, yiyeceklerinizin tazeliklerini korumak ve uzun süre dayanıklı kalmasını sağlamak için geliştirilmiştir. Havayla teması engelleyerek oksidasyonu önler ve yiyeceklerin taze ve lezzetli kalmasını sağlar. Aynı zamanda poşetin dayanıklı yapısı, yiyeceklerinizin dış etkilere karşı korunmasını sağlar.

Parex Buzdolabı Poşeti Büyük Boy, gıdalarınızı hijyenik bir şekilde saklamanızı sağlar. Şeffaf ve kullanışlı tasarımıyla içerikleri kolayca görebilir ve poşetin sıkıca kapatılmasını sağlayan pratik bir mühür sistemi bulunur. Böylece yiyecekleriniz hem düzenli bir şekilde saklanır hem de kokularını birbirinden ayırır.

Bu büyük boy poşetler, sebze, meyve, et, süt ürünleri, atıştırmalıklar ve diğer büyük ölçekli yiyecekleri ideal bir şekilde saklamanız için mükemmeldir. Parex Buzdolabı Poşeti Büyük Boy'u tercih ederek yiyeceklerinizi daha uzun süre taze ve lezzetli tutabilir, aynı zamanda buzdolabınızda düzeni sağlayabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir