Oxy Std Parfümlü Yüzey Temizleyici Pembe 20 Kg


297,69 TL
Bir bidon 20 kg’dır. Ürün rengi açık pembedir. Hoş bir çiçek kokusu vardır. Etkili kullanım için 10 lt suda 100 ml kullanım önerilir.

Oxy Std Parfümlü Yüzey Temizleyici Pembe 20 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy standart parfümlü yüzey temizleyici pembe 20 kg her türlü yıkanabilir veya silinebilir fayans, emaye, seramik, duvar kağıdı, ahşap, banyo, tuvalet gibi yüzeylerde kullanılabilir. Kullandığınız yüzeyleri çatlatmaz veya zarar vermez. Çizme ve matlaştırma gibi özellikleri bulunmaz. Sudan dolayı zarar görmeyecek olan her türlü yüzey için kullanılabilir. Çevre sağlığı ile de tamamen uyumlu bir üründür.  Zemin temizleyici olarak da kullanılabilir. Kullandığınız yüzeylerde herhangi bir iz veya leke bırakmaz. Genellikle büyük ofis ve kalabalık yerlerin tercih ettiği bir üründür. Hastane, otel, restoran veya büyük şirketlerin tercihi olan bir üründür. Ürünü istediğiniz yerde yüzey temizleyici olarak kullanabilirsiniz. Su lekesi bırakmaz.


Duvarları silmek için sizlere kolaylık sağlar. Leke olan yerler için sprey şişesine koyup üzerine su karıştırarak sıkabilirsiniz. Böylelikle işinizi daha da kolaylaştırır. Duvarları silerken tuvalet veya banyo yıkarken bu yöntemler işinizi oldukça kolaylaştırır. Hem sizleri yormaz hem de inatçı lekelerden kurtulma şansı verir. Yerleri temizlemek için de sileceğiniz kovanın içerisine bir miktar yer temizleyici ve su koyarak temizleyebilirsiniz.


Arap sabunu gibi leke çıkarıcı ve temizleyici özelliği bulunur. Böylelikle bunun gibi her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürünü çocuklardan uzak tutmanız gerekmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurmanız sizler için daha dikkatli ve temkinli olacaktır. Kullanım talimatına uymanız gerekir ayrıca elleriniz ile ürüne direkt temas etmekten kaçınmalısınız.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir