Oxy Sıvı El Sabunu Pembe 5 Kg


108,71 TL

• 1 bidon 5 kg’dir. Koli içinde 4 adet 5 kg ürün mevcuttur. • Ürün rengi pembedir. • TSE belgesi vardır. • Dermatolojik olarak onaylanmıştır.


Oxy Sıvı El Sabunu Pembe 5 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy Sıvı El Sabunu Pembe 5 Kg

Temizlik denilince ilk akla gelen el temizliği günlük hayatımızda çok önemli bir yer tutar. Oxy Sıvı El Sabunu Pembe 5 Kg ile el temizliğini en kolay hale getirmek mümkün. 5kg halde satılan bu el sabunu herkesin alabileceği ekonomik bir üründür. Evinizde kullandığınız 500 gr kadar bir şişeniz varsa bittiğinde üzerine ekleme yapabilir ve bu şekilde uzun süre boyunca kullanım sağlayabilirsiniz. Ellerinizi yıkarken bir nemlendirici görevi sağlayan bu sabun sayesinde ayrıca bir nemlendirici krem kullanmanıza gerek kalmaz. Bu sıvı el sabunu, Ellerinizi tahriş etmez ve ortamda hoş bir koku bırakır. Ayrıca elleriniz üzerinde de güzel bir koku bırakır.


Toplu kullanım alanlarında, hastanelerde, okullarda sıklıkla tercih edilen Oxy el sabunları evlerde de yerini almıştır. Bakterilerin düşmanı olarak görebileceğiniz sıvı sabun ellerinizin de dostu olarak evlerinizde baş köşede yerini almaktadır. Pembe sıvı sabun hijyen amaçlı sık kullanıma uygun bir ürün olarak üretilmiştir. Sık kullanımda tahrişe ve yıpranmaya neden olmaz. Aksine ellerinizin nem dengesini korumaya ve ayrıca ipeksi bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Kullanıma hazır, kimyasal ve biyolojik açıdan zararsız olduğu kanıtlanan bu el sabunu tüm kullanıcılar için en hijyenik koşullarda üretilmiştir. Üretimi esnasında bile uzman ekiplerce en hassas detaylar dahil düşünülmüştür. Uygun fiyatlı seçenekleriyle tüm sıvı sabun seçenekleri için web sitemizde gezinebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir