Oxy Sıvı El Sabunu Beyaz 5 Kg


116,97 TL

• 1 bidon 5 kg’dir. Koli içinde 4 adet 5 kg ürün mevcuttur. • Ürün rengi beyazdır. • TSE belgesi vardır. • Dermatolojik olarak onaylanmıştır.


Oxy Sıvı El Sabunu Beyaz 5 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy Sıvı El Sabunu Beyaz 5 Kg

Oxy Sıvı El Sabunu Beyaz 5 kg sürekli kullanıma uygun şekilde formüle edilir. Sürekli olarak dış etkenlere maruz kalan, her yere dokunmak durumunda kaldığınız ve dış ortam kirleticilerine birebir temas eden ellerin hijyeni, sağlık için önem arz eder. Elleri sık sık sabun ve bolca su ile yıkamanın önemi özellikle de içinde bulunulan salgın günlerinde daha net anlaşılmakta. Ancak el temizliği kadar temizlik için kullanılan el sabunu türü de önemlidir.


Oxy sıvı el sabunu nemlendirici içeriklere sahip olduğu için elleri tahriş etmez. Bu sıvı el sabunu, yoğun kullanım durumlarına uygun bir sabun olarak nitelendirilir. Bileşiminde antiseptik kimyasallar tercih edilir. Bu sayede antibakteriyel el sabunu kadar iyi bir hijyen sağlar. Gerekli bütün dermatolojik testler üretim aşamasından sonra uygulanır. Alerji ya da cilt kuruluğuna neden olmaz. Gliserin içeriği sayesinde hassas ciltlerde dahi yoğun bir yumuşaklık sağlar cilt üzerinde. pH değerinin uygunluğu test edilerek onaydan geçmiştir. İçeriğinde bulunan esanslar sayesinde hoş bir koku yayar. Ellerinizi yıkarken ve yıkama sonrasında hoş ve hafif kokusu etrafa yayılır.


Özellikle kalabalık kullanım alanına sahip olan yerlerde katı el sabunu yerine beyaz sıvı sabun tercih edilmelidir. Hijyeni sağlamak ve ekonomik seçimler yapmak açısından sıvı sabunlar daha uygundur. Sabunlar, bazik içerikleri sayesinde köpüklerle beraber kirlerin yok edilmesini sağlar. Sağlıklı ve doğal içeriği sayesinde ellerinizin temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir