Oxy Sıvı El Sabunu Beyaz 20 Kg


342,75 TL

Ürün 20 kg dır. Rengi beyazdır. Cilt PH' ına uygundur.


Oxy Sıvı El Sabunu Beyaz 20 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy Sıvı El Sabunu Beyaz 20 Kg

Oxy Sıvı El Sabunu Beyaz 20 Kg sıvı el sabunu hijyen açısından oldukça etkili bir ürün. Piyasada yer alan diğer el sabunu, sabun üreten firmalardan ilk kullanımda fark edebileceğiniz daha homojen yapıya sahiptir. İçerisindeki bileşenleri sayesinde fazlasıyla doğal ve nemlendirici özelliğe sahip olmakla beraber cildinizin kurumasını ve tahriş olmasını gün boyunca engeller. Boyutu fiyatına göre fazlasıyla uygun olması da kullanıcıların memnuniyetini arttırmakla beraber diğer el sabunlarına göre kat ve kat daha ekonomik kullanım sağlar.


İçerdiği nemlendirici ve cildinize uygun pH değerleri sayesinde ellerinizin yumuşak kalmasını sağlar. Pek çok antibakteriyel el sabunu gibi sadece hijyeninizi değil el ve cilt sağlığınızı da ön planda tutarak hassas ciltleriniz düşünerek üretilmektedir. Bu sıvı el sabunu, özel parfümü sayesinde çevreye güzel ve kalıcı hoş bir koku bırakır.


İş yerlerinde, ofislerde, toplu alanlarda lavabo ve mutfak gibi ihtiyaç duyulabilecek hemen hemen her alanda rahatlıkla tercih edilebilecek bir üründür. Üretimi sırasında doğal bileşenler yoğunluklu olarak tercih edilmiştir. Doğal bir temizlik sağlar. Ambalajı doğada atık olarak yer aldığı zaman çevreye zarar vermeyen kimyasallar tercih edilerek imal edilmiştir. Cilt ve çevre sağlığı göz önünde bulundurularak üretimi gerçekleştirilmiş olan ürün, çevreniz ve sizin için en doğru sabun tercihlerinden birisi olacaktır. 20 kilogramlık miktarı sayesinde uzun süreler boyunca kullanıma uygundur. Bu beyaz sıvı sabun, bütçe dostu olan yapısı sayesinde ekonominize de katkı sağlar.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir