Oxy Sıvı Bulaşık Deterjanı Yeşil 5 Kg


105,74 TL
• 1 bidon ürün 5 kg’dır. • Koli içerisinde 4 adet 5 kg ürün bulunmaktadır. • Ürün rengi yeşildir. • Gliserin ve betain içerir.

Oxy Sıvı Bulaşık Deterjanı Yeşil 5 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy sıvı bulaşık deterjanı yeşil 5 kg, ultra yoğun kıvamlı formülü sayesinde bulaşıkların elde yıkanmasında tercih edilir. Sağlığa uygun bir şekilde temizlik ortamı sunar. Yoğun kıvamı ve güçlü deterjan formülü ile aynı miktarlardaki ürünle çok daha fazla temizlik imkânı sağlar. Kirleri, donmuş yağları ve inatçı lekeleri iz bırakmadan temizlemenizi sağlar. Güçlü köpüğü ile parlak görünüşlü bulaşıklar yıkar. Kolayca durulanır.


Elde bulaşık deterjanı
olarak bulaşıkların üzerinde kalan yemek artıkları, yağ, kir ve inatçı lekelerin çıkarılması için en önemli unsurdur. Oxy sıvı bulaşık deterjanı ile kire, inatçı lekelere ve donmuş yağlara son verebilirsiniz. Yoğun kıvamı ve hoş kokusuyla bulaşıklarınızı tertemiz yapar sıvı bulaşık deterjanı olması özelliği ile rahatça durulanır.


Yağlar çıkarılmasında zorluk çekilen kirlerdendir. Bulaşık deterjanı içerisinde yağları çözmek ve kolay çıkarmak için özel kimyasallar yer alır. Güçlü yağ çözücü özelliği bulunur. Bu özelliği ile bulaşıklarınız üzerinde yağdan eser bırakmaz.


Mutfaklarınızda kâse, bardak, tava, tencere, kaşık, çatal, bıçak, tabak gibi pek çok mutfak eşyanızı yıkarken Oxy bulaşık deterjanını tercih edebilirsiniz. Her türlü kiri ve lekeyi çıkararak keyifli bulaşık yıkamanızı sağlar.


Oxy sıvı bulaşık deterjanını
sıcak ya da ılık su ile ıslattığınız bulaşık süngerine yeterli miktarda damlatarak bulaşıklarınıza direkt olarak uygulayıp kullanabilirsiniz. Güçlü formülü sayesinde iz bırakmadan lekesiz bulaşıklar yıkamanızı sağlar. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir