Oxy Oda Parfümü Spring 0,5 Kg


35,65 TL
• Ürün 0,5 kg ambalajındadır. • 1 koli içerisinde 12 adet 0,5 kg ürün mevcuttur. • Çamaşırlarda ve genel alanlarda kullanılır. • Kalıcı ve özel parfümü sayesinde uzun süre ferah bir koku sağlar.

Oxy Oda Parfümü Spring 0,5 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy Oda Parfümü Spring 0.5 Kg sıkılabilir özelliği ile kolaylıkla evin pek çok yerine dağılabilmektedir. Oda kokusu olarak satılan ürün 500 ml halindedir ve portatif özelliğe sahiptir. Oxy  kalıcı oda parfümü spring 0.5 kg ile bahar esintilerini evin içerisinde hissetmek mümkündür. Aynı zamanda çamaşırlar için de kullanılan bu ürün tüm giysiler ve yatak örtüleri gibi ürünler için de uygundur. Ancak herkeste aynı etkiyi göstermeyeceğinden alerjenik bünyeler dikkatli olmalıdır. Yüz bölgesine ve vücutla direkt temasına dikkat edilmelidir. Kumaş üzerinde kokusu kolayca dağılan ancak etkisi uzun süre gitmeyen Oxy sprey oda kokusu, koku giderici olarak da kullanılabilmektedir.


Direkt bir parçaya veya bir bölüme sıkılabildiği gibi tüm odaya da sıkılabilen Oxy oda spreyi ürünü özellikle tüm evin ve odanın bahar esintilerine sahip olmasını sağlayacaktır. Oxy markasının ortam kokuları olarak da kullanıma uygundur. Evin tüm odaları için geçerli olan oda parfümü ile banyo ve tuvaletteki ağır kokuların önüne geçmek mümkündür. Sprey özelliği ile sıkılan ürün tuvaletlerdeki koku yoğunluğunu önleme özelliğine sahiptir. Oda kokusu olarak kullanılan Oxy oda Parfümü spring 0.5 kg kullanılmadan önce muhakkak üzerindeki etiket ve bilgi verici kısım okunmalıdır. Yönergeler takip edilerek uygun bir kullanım gerçekleştirilmelidir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir