Mr. Oxy Mutfak Yağ Çözücü 0,75 Kg


39,71 TL

• Ürün 750 ml’dir. • Koli içerisinde 12 adet 750 ml ürün mevcuttur. • Mutfaktaki yağları çözer.


Mr. Oxy Mutfak Yağ Çözücü 0,75 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Güçlü ve etkili temizlik malzemesi olarak bilinen Oxy mutfak yağ çözücü 0,75 kg, işyerinde, evde ve daha pek çok alanda temizlik yaparken sıklıkla kullanılır. Mutfak yüzeylerinde kullanmaya uygun olan bu en iyi yağ sökücü kullanımı da oldukça kolaydır. Bileşiğindeki yoğun formülü ile yüzeyleri derinlemesine temizler ve hızlı çözümler üretir.


Davlumbaz, duvar, fayans ve mutfak zeminlerinin üzerinde birikmiş olan yağ tabakalarını derinlemesine temizlemekte oldukça etkilidir. Alüminyum yüzeylerin temizlenmesinde kullanıma uygun değildir. Yoğun yağ ve kirin biriktiği fritöz, ızgara, ocak gibi yüzeylerde Oxy mutfak yağ çözücü kalıcı sonuçlar elde eder. Yağ temizleyici ürün yanmış yağları kazıma ve ovma gerektirmeden temizleyebilmeyi sağlar.


Temizlenmesi en zor olan lekelerin başında inatçı yağ lekeleri gelir. Yağ lekeleri kuruduğunda yüzeylere yapıştığından temizlik sırasında daha fazla bir güç gerektirir. Yağ lekeleri özellikle fırın, ocak, davlumbaz ve duvarlarda ön plana çıkar. Ancak temizlik için düzenli vakit bulunmadığı takdirde lekeler yüzeyin derinliklerine işler.  Bu da temizlik işini zorlu bir hale getirir. Böyle durumlarda lekeleri temizleyecek kaliteli ve pratik bir ürüne ihtiyaç duyulur. Oxy mutfak yağ çözücü spreyler, yağ lekelerini derinlemesine temizleme konusunda gerekli olan tüm özelliklere sahiptir. Sprey başlığı sayesinde kullanımı oldukça kolay olan Oxy yağ çözücü, inatçı ve yanmış yağ lekelerinin üzerine püskürtülerek kullanılır. Güçlü kimyasallar içerdiğinden kullanım sırasında dikkat edilmelidir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir