Oxy Mutfak Ağır Kir Yağ Sökücü 5 Kg


117,46 TL

• 1 bidon ürün 5 kg’dır. • Koli içerisinde 4 adet 5 kg ürün bulunmaktadır.


Oxy Mutfak Ağır Kir Yağ Sökücü 5 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Genel olarak mutfaktaki yoğun kir ve yağların temizlenmesinde etkili olan Oxy mutfak ağır kir yağ sökücü 5 kg, duvarlarda oluşmuş yağların çıkarılmasını sağlar. En iyi yağ sökücü olarak davlumbazların, dolap, tezgâh, ızgara, fritöz, fırın, ocak gibi zeminlerin temizliğinde kullanıma uygundur.


Özellikle mutfaklarda oluşan inatçı kirler zamanla yoğunlaşarak çıkarılabilmesi oldukça güç hal alır. Mutfaklardaki zeminler, yüzeyler, duvarlar ve davlumbazlarda oluşan inatçı kir ve yağları mutfak yağ çözücü ile temizleyebilirsiniz. Yağ kalıntılarını temizleyebilmek Oxy ağır kir ve yağ sökücüyü tercih edebilirsiniz. Oldukça etkili olan kir ve yağ sökücü ürün inatçı kirlerle başa çıkabilmenizi oldukça kolaylaştırır.


Oxy yağ temizleyici 5 kg, ekonomik yapıdaki ambalajı ile özellikle işyerleri için uygun temizlik ürünlerindendir. Gıda fabrikaları, gıda sektörü, yemekhaneler ve endüstriyel mutfaklar için özel şekilde geliştirilmiş formülü ile paslanmaz çelik veya yumuşak metal yüzeylerde, ızgara, fırın, ocak tarzı mutfak gereçlerinde, fayansların temizliğinde güvenli bir şekilde kullanılabilir. Yumuşak olan yüzeylerde ise tavsiye edilmiş olan oranlarda kullanmaya dikkat edilmelidir.


Oxy mutfak ağır kir yağ sökücü beklenenin aksine uygulaması oldukça kolaydır. Bu sayede zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ürünü uygulamış olduğunuz bölgelerde uzun zaman ovalama işlemi yapmanız gerekmez. Formülünde yer alan aktif bileşenleri ile ortalama yarım saat içerisinde tüm yağ ve kiri çözer. Ürünü web sitemizden satın alabilir, ürün hakkında detaylı bilgiyi bizlerden alabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir