Oxy Matik 20 Kg


561,10 TL
• Ürün 20 kg'lık ambalajındadır. • Otomatik çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur. • Köpüğü ayarlı bir üründür.

Oxy Matik 20 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy matik 20 kg deterjanın renkli ve beyazlar için her türlü seçeneği bulunur. Büyük olmasının avantajını her alanda hissetmek mümkündür. Oxy matik ile beraber yumuşatıcı kullanabilir, çamaşırlarınızın daha yumuşak ve güzel kokulu olmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde oldukça çok tercih edilen Oxy matik deterjan çamaşırları temiz yıkamasıyla birlikte gözle görülür bir etki yaratır. Genellikle genel temizlik alanında kendini geliştiren Oxy firması deterjanın içerisinde yoğun kimyasal maddelere yer vermeyerek, alerjik durumların önüne geçmektedir.


Oxy matik çamaşır deterjanı ekstra zorlu kirlere karşı da etkilidir. Çok yönlü etkisi ile bu çamaşır temizleyici diğer ürünler arasında kendini kanıtlamıştır. Sadece çamaşırlarınızı temizlemez ayrıca oldukça sevilen bir kokusu da bulunur.


Kullanım açısından üzerinde bulunan talimatlara göre çamaşırlarınızı yıkamalısınız. Kıyafetlerin kirlilik durumuna göre kullanılacak deterjan miktarı değişeceği için ölçü miktarları, ürün üzerinde belirtilmektedir. Buna göre çamaşır makinenizin deterjan bölümüne Oxy matik deterjanından koyarak kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Oxy matik 20 kg toz çamaşır deterjanı leke çıkarıcı özelliği taşımasıyla da bilinir. Temizlik için bu tür ürünler birbirine benzese de bu ürün çamaşırlarınıza zarar vermez. Ölçülü kullandığınız sürece bir sorun yaşamazsınız. Sağlığınız açısından ise eliniz ile çamaşır deterjanlarına temas etmemelisiniz. Ayrıca çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurmanız gerekmektedir. Böylelikle her önlemi alarak kullanmak hem içinizin rahat olmasını sağlayacaktır hem de çamaşırlarınızın tertemiz yıkanmasını sağlayacaktır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir