Oxy Matik 10 Kg


288,24 TL
Ürün 10 kg dır. Beyaz renktir. Otomatik çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur. Köpüğü ayarlı bir üründür.

Oxy Matik 10 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy Matik 10 kg renkliler ve beyazlar için üretilmiş toz deterjandır. Renkliler için üretilen deterjan ayrıca beyazlar için de kullanabilir özelliğe sahiptir. Oxy markası, diğer markalardan ayrılan özellikler taşımaktadır. Çamaşırlarınıza zarar vermez ve 10 kg ekonomik bir kullanım sunar. Kullanıldıkça kalitesi de göz önünde bulundurularak daha çok tercih sebebi olur. Ülkemizde oldukça fazla tercih edilen deterjanlardan biri olan Oxy çamaşır deterjanı aynı zamanda çamaşırlarınıza hoş bir koku yayar. Deterjanın hem beyazlar için hem de renkliler için aynı paket içinde olması ürünü almak isteyenler için kolaylık olmuştur.


Oxy Matik size bir paket içerisinde hem renkli hem beyazlar için kullanılabilen bir toz çamaşır deterjanı sunar. Ürünün hem uygun fiyatlı olup hem de on kilogram olması deterjan almak isteyenlerin tercih sebebi olmuştur.


Oxy Matik ile ilk yıkama sonrasında bile çamaşırlarınıza hoş bir koku siner. Bu toz çamaşır deterjanı tüm kıyafetleri yıkamaya uygun olarak tasarlanmıştır. Uzun süre kalıcı kokusuyla aile bütçenizin dostudur. İş yerleri, otel ve hastaneler gibi alanlarda tercih edildiği gibi herkes gibi evlerde de kullanabilirsiniz. Bu sebeple işletme sahiplerinin de tercih ettiği bir ürün olmaktadır. Siz de bu ürünü sipariş vererek istediğiniz alanda kullanabileceğiniz uygun fiyatlı bir toz deterjan almış olacaksınız. Bizsizeyeteriz.com olarak temizlik konusunda kullanıcılarımıza her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir