Oxy Çelik Yüzey Temizleyici Ve Parlatıcı 0,5 Kg


53,55 TL
• 0,5 kg’dır. • Ürün kolisinde 12 adet ürün bulunmaktadır. • Sprey başlıklıdır.

Oxy Çelik Yüzey Temizleyici Ve Parlatıcı 0,5 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy çelik yüzey temizleyici ve parlatıcı 0,5 Kg, tüm metal yüzeyleri çizmeden ve zarar vermeden temizleyerek parlatma özelliğine sahiptir. Parlatıcı, nikel alaşımlı metal, krom ve paslanmaz çelik yüzeylerin bakımında ve temizliğinde güvenle kullanılır. Temizlediği yüzeyleri koruyarak yüzeylerde hoş bir görünüm oluşmasını sağlar. Parmak izlerini ve inatçı kir ile izleri yok eder.


Sanayi tipi mutfak ve davlumbazların, asansörlerin, kazanların ve paslanmaz çelikten üretilmiş tüm yüzeylerin parlatılmasında ve temizliğinde güvenle kullanılır. Kullanım şekli de oldukça kolaydır. Oxy çelik yüzey temizleyici ve parlatıcı ile kuru yüzeylerin üzerine doğrudan uygulayarak kuru bir bez yardımı ile silip temizleme ve parlatma işlemi gerçekleştirilir. Çelik yüzey temizleyici ve parlatıcı tozlanmayı geciktirerek uzun süreli parlaklık verme ve cila etkisi gösterme özelliğine sahiptir. Temizlik işlemi yanında bakım işlemi de yapar. Düzenli olarak parlatma işleminin yapıldığı hastane, okul kantinleri, otel, restoran gibi yerlerde kullanıma uygundur.


Her türlü çelikten yapılmış ürün temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz çelik yüzey temizleyici ve parlatıcı yüzeylere hiçbir zarar vermeden temizlik ve parlaklık etkisi sağlar. Yüzeyler üzerinde kirlenmeye karşı etkili bir film tabakası oluşturarak tozlanma ve kirlenmeyi geciktirir.


Anti statik özellikleri ile toz tutmadığından yüzeyde herhangi bir iz ve tortu bırakmaz. Su ve parmak izi lekelerine karşı dayanıklıdır.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir