Mr. Oxy Axpirin Çok Amaçlı Temizlik Kimyasalı 750 ml


38,97 TL

• 1 adet ürün 750 ml’dir. • Sprey başlığı ile günlük temizlikte her alanda kolayca kullanılır. • Bir koli de 12 adet bulunmaktadır.


Oxy Axpirin Çok Amaçlı Temizlik Kimyasalı 750 ml Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy axpirin çok amaçlı temizlik kimyasalı 750 ml her yüzeyde kullanabileceğiniz bir üründür.


Kimi zaman yüzey temizleyici olarak da kullanabilirsiniz. Ahşap temizleyici olarak kullanmamanız gerekir bu durum ahşap olan ürünlerinize zarar verebilir. Bu yüzden sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sprey içerisinde satışa sunulan bu ürünü lekeli olan eşyalarınızda kullanabilirsiniz. Aspirin ürününü sprey şişesine koyarak kullanmak sizlere kolaylık sağlayacaktır. Yüzey temizliğinde kullanacaksanız eğer bir litre suya yaklaşık olarak iki yüz ml koyarak temizliğinizi yapabilirsiniz.


Halı döşeme ve koltuk temizliğinde ise yarı yarıya koyarak temizliğinizi yapabilirsiniz. Etkin sonuçlar almak istiyorsanız bu ölçüleri göz önünde bulundurarak koymanız daha sağlıklı olacaktır. Hem yıkadığınız ürün bozulmamış olur hem de doğru şekilde kullanmış olursunuz. Axpirin temizleyici arap sabunu kadar etkili bir üründür. Otomatik halı yıkama makinelerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yanmış tencere, tava, fırın ve ocaklarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kirin üzerine püskürterek üç veya dört dakika bekleyerek temizleme işlemi yapabilirsiniz. Ürünlerdeki temizlik gözle görülür şekilde olacaktır. Duvar temizliğinde ise dörtte bir oranında sulandırılmalıdır. Araç içi döşeme temizliğinde de kullanabilirsiniz. Banyoda kullanımda direkt püskürterek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kısacası yıkanabilen ve silinebilen her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir