Oxy Ahşap Temizleyici 5 Kg


152,40 TL
• Ürün 5 kg’dır. • Ürün kolisinde 4 adet 5 kg ürün bulunmaktadır. • Kullanım Miktarı: 10 lt suya 1 su bardağı (200 ml.)

Oxy Ahşap Temizleyici 5 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy ahşap temizleyici 5 kg ürününü ev ve ofislerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Hoş kokusuyla yapılan temizliğinde hakkını verir. Kirli ve inatçı lekeleri ahşabınıza zarar vermeden temizler. Kullanımı oldukça kolaydır. Temizleyeceğiniz ahşap ve ağaç ham maddeli yüzeyler için ahşap temizleyici kullanmanız gerekir. Böylelikle temizlenen yüzeye zarar gelmemiş olur. Her yer aynı ürün ile silinmez. Cam silmek için ayrı ürün bulunur, yerleri silmek için ayrı ürün bulunur, tuvalet ve banyo temizliğinde de farklı ürün kullanılmalıdır. Hepsi farklı alanlarda kullanım sağlamak için üretilmiştir. Bunun sebebi ise tuvalet ve banyo temizliğinde daha fazla kimyasal barındıran ürünlerin bulunmasıdır. Bu da oralarda bulunan kireç ve lekeleri çıkarmak içindir.


Bu ürünü özellikle ahşap mobilya ve parkeleriniz için kullanımda tercih edebilirsiniz. Ayrıca bazı parke temizleyici ürünler ise ahşap temizlemesinde de kullanılmaktadır. Bu ürünler ahşaplar için de uygun üretilmiştir. Zaten ürünün üzerinde nerede ve nasıl kullanmanız gerektiği yazar. Ya da hangi alanlarda kaç ml kullanmanız gerektiği yazar. Sizler de bu alanlarda kullanım sağlayabilirsiniz.


 Her ürünü kullanmadan önce mutlaka üzerindeki talimatı okumanız gerekir. Sprey şişelerine koyarak da kullanım kolaylığı yakalamış olursunuz. Kokusuyla da ortamda temizlik yapıldığı belli olur. Bu durum sizleri daha da motive etmektedir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir