Mr. Oxy Ahşap Temizleyici 1 Kg


37,61 TL

• Ürün 1 kg’dır. • Ürün kolisinde 12 adet 1 kg ürün bulunmaktadır. • Kullanım Miktarı: 10 lt suya 1 su bardağı (200 ml)


Oxy Ahşap Temizleyici 1 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Oxy ahşap temizleyici 1 kg birçok kişinin tercih ettiği bir üründür. Temizlik yaparken tercihinizi bu ahşap temizleyici üründen yana yapabilirsiniz. Etkili sonuçlar almak istiyorsanız eğer ahşaplarınızı temizlerken ahşap temizleyici tercih etmeniz gerekir.


 Su lekesi bırakmadığı gibi sildiğiniz yerde herhangi bir iz veya leke bırakmaz. Eşyalarınıza zarar verecek bir ürün değildir. Bu sebeple tercih etmenizde ne kadar doğru bir karar aldığınızı görmüş olacaksınız. Laminant parke ile ağaç parke arasında da fark bulunur. Bu sebeple ürünü alırken buna da dikkat etmeniz gerekir.


Oxy ahşap temizleyici
ürünü evlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ürünün sizlere ve parkelerinize hiçbir zararı bulunmaz. Ahşap zemin üzerinde kullanabilirsiniz. Sizlere rahat kullanım ve kolay temizlik sağlar. Ürünü kullanırken su ile karıştırmayı unutmamalısınız. Direkt ahşap zemin üzerine temas ettirmeden herhangi bir sprey şişesine su ile karıştırarak lekeli yerlerde kullanabilirsiniz. Her ürünün belirli kullanma alanları bulunur. Bu sebeple her ürünü kendi alanı içerisinde kullanırsanız etkili sonuçlar alırsınız. Ahşap parkelerinizi temizlemek için temizleyeceğiniz suyun içerisine ahşap temizleyici koyarak temizleyici bez veya kullandığınız aparat ile kolaylıkla silebilirsiniz. Böylelikle etkili sonuçlar alabilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir