Omomatik Konsantre 4 Kg


237,18 TL

• Ürün 4,5 kg’lık toz halindedir. • Renkli ve beyazlar için kullanıma uygundur. • 4,5 kg ile 30 yıkama yapabilirsiniz.


Omomatik Konsantre 4 Kg Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Omomatik konsantre 4 kg leke çıkarmada bir numaralı üründür. Doğru deterjan kullanırsanız iyi çamaşır yıkamanın anahtarını da bulmuş olursunuz. Omomatik sayesinde sizlerin de çamaşırlarınız artık eskisinden daha temiz olacak. Doğru deterjan kullanımı ile makineniz de daha sağlıklı olacaktır. Sağlıklı olmasının yanı sıra bu şekilde makinenizin temizlik performansını da arttırmış olursunuz. Bu sebeple Omomatik konsantreyi alarak oldukça doğru bir seçim yapmış olursunuz.


Günümüz ile sadece beş yıl öncesini karşılaştırdığınızda çamaşır deterjanı olarak ulaştığı performans oldukça iyidir. Günümüzde artık konsantre formüllere, düşük enerji kullanımlara ve azaltılmış çevresel faktörlere daha çok dikkat edilmekte ve seçimler bunlardan yana olmaktadır. Normal deterjanlar ile aynı yıkama özelliği ve sonucunda da temiz çamaşır sunmaktadır.


Omomatik konsantre, acil işleriniz olduğunda hemen makineye atıp kısa programda kullandığınız zaman bile muhteşem sonuçlar alacağınız bir deterjan türüdür. Konsantre ürünler herhangi bir seyreltme gerektirmeden kullanıma hazır bir üründür. Bu sebeple toz çamaşır deterjanı çamaşırlar ile daha çabuk temasa geçerek lekeler üzerinde daha etkilidir. Etkili sonuç almak istiyorsanız firmamızın kullanım şartına ve miktarına uyarak kullanmanız gerekir. Böylelikle olumlu sonuçlar alabilirsiniz.


Ayrıca konsantre deterjan kullanmak bütçe dostudur. Çünkü daha az ölçü miktarları bulunur. Lekeler için de oldukça etkili bir üründür. Harika bir leke çıkarıcı deterjandır. Daha az deterjan ile daha fazla ürün yıkayıp bu ürünleri ilk gün aldığınız gibi yapan bir deterjan istiyorsanız kesinlikle Omomatik konsantre tercihinde bulunmalısınız.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir