Blog Listesine Dön

Ofis ve İş Yerleri için Sıvı Sabunluk Çeşitleri

Ofis ve İş Yerleri için Sıvı Sabunluk Çeşitleri

Ofis ve iş yerleri için sıvı sabunluk çeşitleri herkesin hayatında öncelik olan hijyeni en doğru şekilde sağlar. Özellikle halka açık, kamusal veya özel alanlarda sensör tabanlı teknolojinin benimsenmesi önemlidir. Bunun için otomatik sıvı sabunluk çeşitleri kullanılması ekstra bir önem arz eder. Geliştirilmiş bu teknoloji sayesinde mikropların ve bakterilerin yayılması minimum seviyeye düşürülür.

Hijyen koşullarını büyük ölçüde iyileştiren sıvı sabunluk çeşitlerinin kullanımı da oldukça kolaydır. Ofis ve iş yerleri için sıvı sabunluk çeşitleri mekanizmasından el yıkama için sıvı köpük veya kuru sabunu dağıtmak üzere bir pompa bulunur. Bu pompa, sabunun yerleştirildiği hazneye giren bir boruya bağlıdır. Pompa basınç uygulanarak manuel olarak tetiklendiğinde, önce sıvı sabunu el yıkama için pompa ağzından dağıtır. Borunun yukarısına çeken bir emme etkisi oluşturmak için borudan havayı zorlar. Daha sonra gerektiği kadar sabun hazneden çıkar.

Ofis ve iş yerleri için sıvı sabunluk çeşitleri genellikle iki modelden oluşur. Bunlardan biri beyaz diğeri ise şeffaf olanlardır. Şeffaf olan sıvı sabunluk modellerinde sabunun ne kadar kaldığını görebilir ve ona göre ekleme yapabilirsiniz. Ayrıca şeffaf cam sıvı sabunluk modelleri kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Beyaz sabunluklar ise genellikle haznelidir. Bu sebeple daha yüksek kapasiteye sahiptir. Kalabalık alanlar için daha sıklıkla tercih edilen ürünler, sabun dozajını doğru bir şekilde ayarlayarak israfı da engeller.

Ofis ve İş Yerleri için Neden Sıvı Sabunluk Tercih Edilmelidir?

Ofis ve iş yerleri gün içerisinde sıklıkla yoğun olan ortamlardır. Bu gibi alanlarda hijyeni sağlamak önemlidir. Ofis ve iş yerleri için sıvı sabunluk çeşitleri ile hijyeni sağlamak diğer katı sabun veya sıvı sabun kullanım yollarına istinaden daha güvenilirdir.

Kalabalık alanlarda bulunan katı sabunlar düzenli olarak birden fazla kişi tarafından kullanıldığında mikropların yayılmasını önlemek yerine daha çok yayar. Ancak sıvı sabunluk çeşitleri, köpüren bir sıvıyı sorunsuz bir şekilde dağıtarak temassız olarak el yıkama deneyimi sunar. Bunun yanında, otomatik sıvı sabunluk çeşitleri kullanılması gereken sabun miktarını kontrol etmenize yardımcı olur. Sıvı sabunluk ölçülen miktarda sıvı sabunun alınmasını sağlayan bir mekanizmaya sahiptir. Bu durum aynı zamanda etrafa fazla sıvı sabun saçılmasını da önleyerek sabun israfını azaltmakla kalmaz aynı zamanda temiz bir ortam sağlar.

Tüm bu sebeplerin yanında, ofis ve iş yerleri için sıvı sabunluk çeşitleri kullanmak bulunduğu ortama modern ve zarif bir hava katar. Sıvı sabun dışında el dezenfektanı ve krem gibi kullanım amaçlarına da sahip olan çok yönlü sabunluklar kolayca taşınabilir.

Ofis ve iş yerleri için sıvı sabunluk çeşitleri, kurulumu ve kullanımı kolay olduğu için her yaş kesiminin kullanabileceği niteliktedir. Sıvı sabunluk modelleri, zahmetsiz bir şekilde yeniden doldurulabilir. Ayrıca sabunluklar, bağlantı gerektirmediği için son derece taşınabilirdir ve her yere kurulabilir. Yer değiştirmek istiyorsanız tek ihtiyacınız olan onu asmak için bir yer oluşturmaktır.

Doğru Sıvı Sabunluk Modeli Nasıl Seçilir?

Biz Size Yeteriz firmamız birçok farklı modelde sıvı sabunluk sunar ve bu modeller özellik bakımından;

  • Sensörlü sıvı sabunluk,
  • Cam sıvı sabunluk,
  • İkili sıvı sabunluk olarak birbirinden ayrılır.

Ofis ve iş yerleri için belirlenen sıvı sabunluk modelleri arasından size en uygun olanı seçmek için bazı parametreler göz önünde bulundurulmalıdır.

Sıvı sabunluk modeli seçerken küçük bir alanda mı yoksa büyük bir kurumda mı kullanıldığı göz önünde bulundurulmalıdır. Bu ölçüte göre sıvı sabunluğun mililitresi baz alınmalıdır.

Sıvı sabunluğun kullanıldığı alanın trafik yoğunluğu göz önünde bulundurulması gereken bir diğer etkendir. Kullanıcı sayısının fazla olduğu yerlerde sensörlü sıvı sabunluk kullanılması manuel sıvı sabunluklara oranla daha iyi olacaktır.

Ofis ve İş Yerleri için Sıvı Sabunluk Çeşitleri Fiyatı

Ofis ve iş yerleri için sıvı sabunluk çeşitleri fiyatı, ürünün kapasitesine ve modeline göre değişiklik gösterir. Çift hazineli ikili sıvı sabunluk modelleri kapasitesi bakımından diğerlerinden daha ayrıcalıklı olduğu için fiyatı da daha yüksektir. Bunun yanında, 1000 ml sıvı sabunluk modelleri için belirlenen tutar, 500 ml sıvı sabunluk modellerine oranla daha yüksektir.

Birçok kullanım alanına sahip şeffaf ve beyaz sıvı sabunluk modelleri, en uygun fiyat garantisi ile Biz Size Yeteriz web sitemizde sizlere sunulur. Sunular sıvı sabunluk çeşitleri arasından kullanım alanınıza en uygun olanı birçok farklı seçenek sunan Biz Size Yeteriz firmamız ile kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıvı Sabunluk Modelleri Genellikle Hangi Tür Malzemeye Sahiptir?

Sıvı sabunluk modelleri genellikle 3 tip malzemeden yapılır. Bu malzemeler paslanmaz çelik, cam ve ABS plastiktir.

Sıvı Sabunluk Seçerken İlk Olarak Neye Dikkat Edilmelidir?

Ofis ve iş yeri gibi kalabalık alanlar için sıvı sabunluk seçerken sabunluğu kapasitesi göz önünde bulundurulması gereken ilk husustur.

Sıvı Sabunluklar Nereye Yerleştirilmelidir?

Sıvı sabunluklar ideal olarak tuvaletlere, kolay erişim için akan su bulunan lavaboların yanına yerleştirilmelidir. Sabunluklar ayna, fayans veya duvar gibi herhangi bir düz zemine monte edilebilir.