Blog Listesine Dön

Ofis Kullanımına Uygun Kağıt Havlu Aparatları

Ofis Kullanımına Uygun Kağıt Havlu Aparatları

Ofis kullanımına uygun kağıt havlu aparatları yoğun iş tempomuza katkı sağlayan yardımcılardır. Kişisel temizlik ve mekan temizliğinde faydalandığımız bu ürün pratik ve hijyeniktir. Bu özelliğiyle kullanım alanı geniştir. İhtiyacımız olan her anda imdadımıza koşar. Farklı farklı kağıt havlu tiplerine uygun tasarlanmış olması tek tip ürün kullanımının önüne geçer. Böylelikle çeşitli mekanlarda farklı tasarımlarıyla varlığını sürdürür.

Kağıt havlu, tek kullanımlık ömrü pratik kullanımıyla birçok alanda karşımıza çıkar. Farklı çeşitleri olan kağıt havluların bunlara uygun tasarlanan aparatları sayesinde kullanımı daha da kolay hale gelir. Bu ürün, kağıt havlularla teması azaltarak daha az uğraştırıcı ve hijyenik çözüm sunar. Özellikle ofis gibi iş yerlerinde hızlı çözümler sunarak vakit kazanmamızı sağlarlar. Ofis kullanımına uygun kağıt havlu aparatları rulo havlu, Z kesim peçete, içten çekmeli peçete ve sensörlü kağıt havlular gibi çeşitlerin kullanımını kolaylaştırır.

Kağıt Havlu Dispenseri Çeşitleri

Ofisler, birden fazla insanın bir arada bulunduğu ortamlardır. Buna bağlı olarak da hijyen ve temizlik ihtiyacı daha çok artar. Gerek ortak kullanılan lavabolar olsun gerekse herkese açık olarak çalışılan masalar için temizlik esastır. Bunun içinde gerekli ve uygun olan her noktaya ofis tipi kağıt havlu aparat çeşitlerinden yararlanılmalıdır. Bunlardan bazıları şöyle sıralanabilir:

  • Tork Matic Sensörlü Metal Havlu Dispenseri
  • Tork Z Katlı Metal Havlu Dispenseri /Masaüstü Z Katlı Havlu Dispenseri
  • Vialli Reflex İçten Çekmeli Havlu
  • Tork Peakserve Mini Havlu Dispenseri Siyah
  • Carpex Autocut Kağıt Havlu Makinesi Beyaz
  • Carpex Natüre Sensörlü Havlu Makinesi

Ofis kullanımına uygun havlu kağıt makinası alternatiflerinden bazıları yukarıdakilerdir. Adetine, kullanım alanlarına, kullanım sıklığına ve süresine uygun olarak tercihler yapılabilir. Kağıt havlu aparatları sayesinde kağıt havlu kullanımı pratikleşir, temizlik artar ve hijyen sağlanır.

İş Yerine Uygun Kağıt Havlu Aparatı Nasıl Seçilir?

Kağıt havlu makinelerinin birden fazla çeşidi olduğunu Biz Size Yeteriz web sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Buradan yapacağınız alışverişlerde ihtiyacınıza uygun olan kağıt havlu aparatlarını seçmek için şunlara dikkat edebilirsiniz:

  • Ofisinizde kullanılacak alan hangisidir? Lavabolarda kesinlikle olması gereken kağıt havlu aparatları, aynı zamanda çay köşeleri ve gerektiğinde masa üstlerinde de bulunmalıdır.
  • Yemekhane, kişiye özel medikal alanlar gibi sıkça kullanılacak alanlara otomatik sensörlü cihazları tercih edebilirsiniz.
  • Masaüstü Z peçete kağıt havlu dispanserleri de yer kaplamayan küçük kurtarıcılardır. Ofislerde bulunan kişiye özel ve toplantı masalarına alternatiftir.
  • Kağıt havlu seçimi de aparatlara uygun olarak yapılmalıdır. Kişi sayısının az olduğu yerlerde ev tipi, çok kişinin bulunduğu noktalardaysa endüstriyel tüp ürünler tercih edilmelidir.

Sıralananlar ofis kullanımına uygun kağıt havlu aparatları seçmeniz için ufak ipuçlarıdır.

Ofis İçin İdeal Kağıt Havlu Seçenekleri

İşletmeler bu tarz sürekli kullanılacak demir başları seçerken aceleci davranabilirler. Fiyat olarak en uygun seçeneğe yönelme eğilimde olabilirler. Fakat bundan ziyade işletmeye, ofise en çok uyan kağıt havlu dispenserleri araştırılmalıdır. Alışveriş yapılmadan önce yapılacak ön araştırma sayesinde büyük tasarruflar edilebilir. Ofis için ideal havlu kağıt seçimi de bunu destekler.

Tek kullanımlık Z kağıt havlular çoğu ofis için idealdir. Endüstriyel bir ürün olarak tek yaprağında maksimum performans sağlamasından kaynaklı olarak tasarrufu getirir. Buna ek olarak çok sirkülasyon bulunmayan noktalarda tek yaprak rulo kağıtlar çekmeli dispanserle kullanılabilir. Bu tarz örneklerle sizler de kendi kullanım alanlarınızı değerlendirerek en doğru seçimleri yapabilirsiniz.

Ofis Tipi Kağıt Havlu Aparatları Fiyatları

Temizlik ve hijyen ürünlerine ayrılan iş yeri bütçeleri daima günceldir. Sürekli alınması gereken temizlik malzemelerinin yanında ofis kullanımına uygun kağıt havlu aparatları da bunlardan biridir. Yeni açılan ofislerde veya değişim gereken alanlarda bu araçlar güncel fiyatlarıyla satın alınır. Ofis için tüm donanımlarınıza web sitesinden erişebileceğiniz gibi bu ürünlere de ulaşmanız mümkündür.

Çalışma sistemi, malzeme, kapasite gibi özellikler kağıt havlu dispenserlerini etkilemektedir. Kurumsal ve bireysel çözümlerinizin ortağı marka sayesinde tek bir noktadan alışveriş yapmanız mümkündür. Üstelik ofis tipi kağıt havlu aparat fiyatları farklı tutarlarla satıştadır. Böylelikle bütçenize uygun doğru alışverişi yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kağıt Havlu Aparatı Nasıl Kullanılır?

Aparat kullanımı ürün çeşidine göre değişir. Tek yaprak peçeteler için elle çekme özelliği olan aparatlar olduğu gibi sensörü sayesinde tek yaprağı sizlere sunan aparatlarda mevcuttur. Burada önemli olan aparat üzerindeki uyarıları, görselleri dikkate almaktır.

Kağıt Havlu Aparatlarına Uygun Kağıt Havlu Seçimi Nasıl Yapılır?

Kağıt havlu çeşidine uygun aparatlar seçmelisiniz. Örneğin, Z kağıt havlu biçimi için tasarlanan aparatlara rulo yükleyemezsiniz. Bu noktada aparatların özelliklerini inceleyerek hangi kağıt havlularla kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ofis Kullanımına Uygun Olarak En Çok Tercih Edilen Aparat Hangisidir?

Kurum özelliklerine göre farklılık gösteren bu konuda belirleyici özellik kullanım sıklığı ve kişisel tercihlerdir.