Nescafe Classic Kahve 200 Gr Eko


183,87 TL

• Bir paket 200 gr’dır. • Koli içinde 6 paket mevcuttur. • Fermuarlı ambalajı; kahve paketi açıldıktan sonra da tazeliği korur.


Nescafe Classic Kahve 200 Gr

Nescafe Classic Kahve 200 gr eko paketleri kahve severlerin sıklıkla tükettikleri içecekler arasında yer alır. Sıcak suyla beraber hazırlanan ürünler %100 doğal kahve çekirdekleri kullanılarak hazırlanır. Bu nedenle benzersiz bir kahve deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Yoğun aromaları sayesinde kahve lezzetini her yudumda hissetmenizi sağlar. 200 gramlık eko paketler ise kahve ihtiyacınızı her an her yerde karşılayabilmeniz için özel olarak hazırlanır. Özel filtreleme teknolojisi kullanılarak hazırlanan Nescafe classic çeşitleri Robusta çekirdeklerinin öğütülmesiyle üretilir. Doğal kahve çekirdekleri sıcak içecekleri hazırlarken etrafa benzersiz bir koku yayılmasını sağlar. Özel filtreleme teknolojisi kahve çekirdeklerinin kokularının saklanmasına ve tüketilecek hale gelene kadar korunmasına yardımcı olur.


Hazır kahve
çeşitleri classic çeşitleriyle beraber her damak zevkine hitap eder. Yoğun ve biraz daha sert kahve tüketmeyi sevenlerde, yumuşak içimi tercih edenlerde orta kıvamlı Nescafe Classic çeşitlerini tercih edebilir. Sıcak suyla beraber hazırlayabileceğiniz ürünler sert gelirse Coffee Mate ya da süt ile beraber de karıştırılabilir. Nescafe gold çeşitlerini kendi damak zevkiniz doğrultusunda hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz içine bir miktar şeker de katabilirsiniz. Herkese uyabilmesi açısından kahve aromasının yoğunluğu yüksek, süt ve şeker yoğunluğu ise düşük tutulmuştur. Sadece 1 tatlı kaşığı kahve ile yüksek aromanın tadını çıkarabilirsiniz. 200 gram ebatlarını ise son kullanma tarihini dikkate alarak uzun süre kullanabilirsiniz. Beraberinde sıcak çikolata çeşitlerini de tüketebilirsiniz.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir