Muayene Masa Örtüsü 50 m 6 Rulo


431,42 TL

Ürün 50 metre uzunluğundadır. Bir kolide 6 rulo ürün bulunur. % 100 selülozdur.


Muayene Masa Örtüsü 50 m 6 Rulo Bizsizeyeteriz.com'da

Muayene masa örtüsü 50 m 6 rulo özellikle günümüzde hastanelerinin vazgeçilmez ürünleri arasında yerini almıştır. Kağıt muayene masa örtüsü genel olarak selüloz kağıdından üretilmektedir. Masa örtüsü altına uygulanan polietilen kaplama ile mevcut hijyen durumunu sağlamayı başarmıştır. Özel yapısı sayesinde sıvı geçirmez ve bu doğrultuda temiz bir kullanım imkânı sağlar. Beyaz renkli olarak sunulan ürünler kullanım sonrası geri dönüşüme uygun bir şekilde tasarlanır. Dayanıklı olması amacıyla çift katmanlı olarak üretimi sağlanır. Yumuşak yapısı ile dikkat çekerken aynı zamanda doğada kolay çözülebilen bir özelliğe sahiptir. Bundan dolayı sıklıkla tercih edilir.


Ekonomik olarak 6 rulo şeklinde sunulan ürün uzun süre kullanım imkânı taşırken beraberinde kolay şekilde kopacak şekilde tasarlanmıştır. Muayene masa örtüsü 1. kalitede üretilmektedir. Sadece hastanelerde değil pek çok medikal alanda tercih edilen ürünlerden birisi olarak yerini almıştır. Tek kullanımlık muayene yatak örtüsü olarak kullanılması aynı zamanda hastalar arası bulaşıcı hastalık gibi durumlara da ortadan kaldırmayı sağlamaktadır.


Her hasta için farklı muayene yatak örtüsü kullanılır. Toplu olarak rulolar halinde satılır. Genel olarak baskısız bir şekilde satılırken eğer talep oluşursa baskılı bir şekilde almak da mümkün hale gelir. Toplu olarak satılması özellikle muayene alanları için uzun süreli kullanım imkânı ile avantaj sağlar. Özellikle içinde bulunduğumuz salgın döneminde sıklıkla tercih edilen ve kullanılması gereken bir ürün haline gelmiştir.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir