Misnet Askılı Koku Giderici


18,56 TL
• Her bir ürün ağırlığı 50 gramdır. • Pakette 12 adet ürün, kolide 24 paket vardır.

Misnet Askılı Koku Giderici Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Misnet askılı koku giderici ile evin özellikle banyosundaki koku sorunlarının önüne geçmek mümkündür. Uzun ömürlü olan askılı klozet koku giderici pek çok yere asılabilen özelliği ile oldukça pratik bir koku ürünüdür. Asılması için üstünde yer alan ufak daire boşluğunu evin pek çok bölümüne asmak mümkündür.


Genelde banyo kokusu olarak kullanılan Misnet askılı koku giderici aynı zamanda tuvaletler ile de uyumludur. Evin yapısına göre farklı odalara da asıldığı bilinmektedir. Misnet markasının wc koku giderici askılı özelliğe sahip olan ürünü, bulunduğu yerin temiz kokmasını sağlarken bu kokunun kalıcı olmasını da mümkün kılar. Bu sayede tuvalet ve banyolar uzun süre aynı ve temiz kokuda kalacaktır.


Klozet kokusu
gibi kötü kokuları da çözebilen Misnet askılı koku giderici tüm tuvalet, banyolarda kullanıma uygundur. Özellikle banyo ve tuvaletlerde sık görülen gider kokusu problemini önleyen bu ürün mutfak gideri için de benzer bir koku yayabilmektedir. Bu nedenle oda kokusu olarak mutfak gideri çevresinde de kullanıma uygundur. Misnet askılı koku giderici oda kokusu makinesi gibi bir yere asılarak kullanılabilmektedir.  Sert ve baskın bir kokusu olmayan Misnet askılı koku giderici rahatsız edici bir koku yaymamaktadır. Ancak kokulara alerjisi olanların dikkat etmesi ve yakınlaşmaması önerilmektedir. Kimyasal bir içeriğe sahip olan Misnet askılı koku gidericiyi çıplak el ile ellememek önerilmektedir.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir