Mikrofiber Bez Mavi 40x40


16,40 TL

Mikrofiber bez 40 cm x 40 cm boyutlardadır. Mikrofiber bezi farklı alanlarda kullanmak için renk kodlarına göre sınıflandırılabilirsiniz. Çamaşır makinesi veya elde yıkama yaparak tekrar kullanabilirsiniz. 200 defa yıkanabilir. Yüksek su emiş özelliği vardır, iz bırakmadan temizlik yapmanızı sağlar.


Mikrofiber Bez Mavi 40x40 Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Mikrofiber Bez Mavi 40*40 iz ya da dalga bırakmadan temizlik sağlayan en kullanışlı temizlik ürünleri arasında yerini almıştır. Normal bilindik ve yıllardır kullanılan standart bezlerin aksine bu ürünün kullanımından memnuniyet duyma olasılığınız %100’dür denilebilir. Bildiğimiz toz bezi izlerine ve silinen bölgede görülen dalga görünümüne elveda diyebilirsiniz. Hızlı, tekrar tekrar silme gerektirmeyen bir temizlik sağlarken hem sizi yormaz hem de zamanınızı daha az harcar.


Mikrofiber bez
ürünlerinin cam yüzeylerde silme işlemi için tercih edilmesi oldukça yaygındır. Evlerinizde, iş yerlerinizde ve araçlarınızda dahi temizlik amacıyla tercih edilebilir bir ürün olmaktadır. Deterjan kullanımına gerek duyulmadan, durulama ya da tekrar silme işlemi gerektirmeden aynalardan camlara araç içlerinden masalara temizlikteki en büyük yardımcınız olmaktadır. Mutfak tezgâhları üzerinde yapılan silme işlemleri için dahi kullanıma uygundur.


Yumuşak yapısı ve anti bakteriyel özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Sıvı emişi yüksektir. İçerisinde hem suyu hem de kiri hapseder ve temizlenen alana yayılımlarını engeller. Kılcal fiberlerden oluşan yapısı ve 40 * 40 tasarlanan kullanışlı boyutu ile en büyük temizlik yardımcınız olmak üzere üretilmiştir. Ayrıca mikrofiber bezler silinen yüzeyde hasar bırakmadan temizlik sağlar. Yüzeyde iz bırakmadığı gibi çizilmelerin önüne geçen yüksek kaliteli yapısı ile kesin memnuniyet sağlar kullanıcıları tarafından. Hava sirkülasyonu yüksektir. Bu özelliği sayesinde hızlı kurur ve nem dolayısıyla oluşan kötü kokuların önüne geçer.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir