Mikrofiber Bez 30x40 Mavi


15,38 TL

Mikrofiber bez 30 cm x 40 cm boyutlardadır. Mikrofiber bezi farklı alanlarda kullanmak için renk kodlarına göre sınıflandırılabilirsiniz. Çamaşır makinesi veya elde yıkama yaparak tekrar kullanabilirsiniz. Yüksek su emiş özelliği vardır, iz bırakmadan temizlik yapmanızı sağlar.


Mikrofiber Bez 30x40 Mavi Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Mikrofiber Bez 30x40 Mavi yüksek kalitesi ile karşınızda. Genellikle kullanım alanı mutfak olmasına rağmen her tür silinebilir yüzeyi rahatlıkla temizleyebilirsiniz. 1. kalite olan mikrofiber bez sadece mutfakta da değil; evlerde ve çalışma alanların her türlü yüzey üzerinde rahatlıkla kullanım imkânı vermektedir. Mikrofiber yapısı sayesinde ahşap, cam, metal hatta alüminyum gibi yüzeylerde dahi çizilmeye neden olmadan, yüzeyi aşındırmadan derinlemesine ve tam bir temizlik sağlamaktadır. Yapısı sayesinde hem ıslak hem nemli hem de kuru kullanımlarda harika sonuçlar çıkartır. Yıkanabilir özelliği sıkmaya olan dayanıklılığı ile zorlu durumlarda tercih edilebilir ve hızlı bir temizlik sağlar.


Yumuşak ve dayanıklı yapısı kullanıcıların cilt ve el sağlığını düşünerek tasarlanıp üretilmiştir.  Aynı zamanda pamuklu yapısı sayesinde doğa ve canlı dostudur. Kolayca yıpranmayan özelliği ile uzun süreler boyunca kullanılabilir. Kolayca parçalanmaz, delinmez ve yırtılmaz. Çift taraflı kullanıma sahip bu ürün emici özelliği sayesinde yüzeyleri kolayca temizler ve tozları içine hapseder.


Mikrofiber temizlik bezleri, piyasada bulunan diğer temizlik bezlerinden çok daha yüksek temizlik performansına sahip olmakla beraber temizlik yaptığınız ve bu işlere ayırdığınız zamanı da büyük oranda azaltır. Hiçbir deterjana gerek kalmadan da kullanılabilir. Deterjan ve sabun gibi ürünler kullanmadan mikrofiber yapının anti bakteriyel özelliğinden faydalanarak üstün bir temizlik sağlayabilirsiniz. Kullanımın ardından su ve sabunla yıkayarak kurumaya bırakmanız mümkündür. Ayrıca hava geçirgen yapısı nedeniyle uzun süreler boyunca kurumasını beklemeniz gerekmez.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir