Metal Yer Sil 75 Cm


160,00 TL

Metalden üretilmiştir. 75 cm boyutundadır.


Metal Yer Sil 75 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Metal yer sil 75 cm ürünü kategori içerisinde en büyük boy olarak karşımıza çıkıyor. Sıklıkla tercih edilen bu ürün özellikle kolay temizlik amacıyla pek çok iş yerinde tercih edilir. Bu duruma ek olarak kolay kullanımı ile dikkat çeker. Bunun nedeni ise tamamen insan vücudu baz alınarak hazırlanmış özel ergonomik yapısı olmaktadır. Bunun nedeni ise sıklıkla tercih edilen bir ürün olmasıyla beraberinde pek çok kişi tarafından olmazsa olmaz temizlik ürünleri arasında yer almasıdır.


Fırça ile yapılan temizleme sonrasında yıkama ve temizlik yaptığınız yüzeydeki suları çekmek için kullanılır. Metal gövdesi dayanıklıdır ve lastiği uzun ömürlüdür. Her türlü yüzeyde kullanmak uygundur.


Herhangi bir kimyasal ürün istememesi ve kolayca temizlemesi gibi nedenlerden dolayı ekonomik seçeneklerdendir. Ürün genellikle kolay bir temizlik sağlar. Bu ürün 2 çeşidi ile karşımıza çıkar. Ürünler arasında en çok dayanıklı olması nedeni ile tercih metal yer sil uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Ek olarak herhangi bir deformasyon meydana gelmez. Ürünler arasında yer alan diğer çeşidi ise plastik yapıda olan çeşidi olmaktadır. Plastik yer sil seçeneği genellikle daha ekonomik olması amacıyla tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Başarılı olarak hazırlanan temizlik ürünü bu alanda kaliteli yapısıyla uzun süre temiz bir ortam için gereken tek eşya haline geliyor.

 

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir