Metal Yer Sil 45 Cm


120,00 TL

Metalden üretilmiştir. 45 cm boyutundadır.


Metal Yer Sil 45 Cm Bizsizeyeteriz.com'dan Satın Alın!

Metal yer sil 45 cm genel temizlik ürünleri ile yüzey üzerindeki kirleri ve izleri çekme amacıyla tercih edilir. Genel olarak hafif bir yapıya sahip olarak beraberinde kolay kullanım imkânı sağlamaktadır. Metal malzemeden üretilen ürün 45 cm gövdesi ile temizlenmek isteyen bölgeyi başarılı bir şekilde temizler. Aynı zamanda mevcut aparatları ile zor bölgeleri dahi kolaylık ve temizlemeyi sağlar. Tasarımı ile dikkat çeken ürün temizlik yaparken daima yanınızda yer alması gereken ürünlerden birisi oluyor.


Fırça ile yapılan temizleme sonrasında yıkama ve temizlik yaptığınız yüzeydeki suları çekmek için kullanılır. Metal gövdesi dayanıklıdır ve lastiği uzun ömürlüdür. Her türlü yüzeyde kullanmak uygundur.


Tamamen pratik bir kullanımı ile hızlı temizlik imkânı sağlıyor. Yüzey üzerinde bulunan ıslaklıklar ya da kirler gibi detaylar ortadan kalkıyor. Özel olarak üretilmiş olan ve temizlik konusunda büyük kolaylık sağlayan metal yer sil ürünler sağlam ve uygun fiyatlı bir şekilde karşımıza çıkar. Genellikle tasarım olarak sağlam ve dayanıklı ürünlerden oluşur. Aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım imkânı da sağlayan ürünlerden birisidir. Kolay hareket imkânı sağlayan ürün aynı şekilde metal özelliği ile karşımıza çıkar. Metal yer sil ürünü de bu kategori dahilinde en çok tercih edilenler arasında yerini alır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir