Masa Altı Fileli Çöp Kovası - 1404


212,48 TL

Ürün 13 litre’dir. Siyah renktir. Tam filedir. Uzunluk: 30 cm Çap: 24 cm’dir.


Masa Altı Fileli Çöp Kovası - 1404 Bizsizeyeteriz.com'da!

Masa altı fileli çöp kovası -1404 çalışma ortamlarında en çok tercih edilenler arasında bulunur. Bu tarz çöp kutuları oldukça hafif ve kullanışlı üründür. Fileli çöp kovası kapaksız olduğundan içine çöp atmak daha kolaydır. Kâğıt çöpler için ev ve ofislerin de vazgeçilmezleri arasındadır.

 

Delikli çöp kovası sayesinde masa üstlerinde çöpler birikmeden kolayca atılabilmektedir. Modern ve şık tasarımlı ürünler ile ofis ve evlerin havası da değişmektedir. Fileli çöp kovası dayanıklı ve sağlam bir şekilde üretilmektedir. Dış kısmı kolayca deforme olmaz. Bu sayede uzun yıllar boyunca sizinle kalır.

 

Metal çöp kutusu temizliği çok kolaydır. Çöp kovaları çöplerin birikimi için ideal boy ve yapıdadır. Çöp kovaları binbir çeşit olarak üretilir. Her ortamda için aynı çöp kovası kullanılmaz. Bunun için kullanım alanlarına göre seçim yapmak size kolaylık sağlar. Örneğin ofislerde daha çok ofis çöp kutusu tercih edilmelidir.

 

Yaşam alanlarımız için gerekli olan temizlik araçlarından  biri de çöp kovalarıdır. Etrafın daha temiz ve düzenli olmasında büyük bir role sahiptir. Yaşanılan ortamın temiz ve ferah olması için çöp kovalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Masa altı çöp kovası tasarımı ve kullanışlı olması sebebiyle kullanılan ortamlara uyum sağlar. Çalışma masası altlarında mutlaka çöp kovası bulunmalıdır. Bu sayede masa üstlerinde çöp birikimi olmaz ve etraf daha düzenli görünür.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir