Masa Altı Delikli Çöp Kovası - 1402


141,37 TL

Ürün 13 litre’dir. Siyah renktir. Uzunluk: 30 cm Çap: 24 cm’dir.


Masa Altı Delikli Çöp Kovası - 1402 Bizsizeyeteriz.com'da!

Masa altı delikli çöp kovası – 1402 çalışma ortamlarına şıklık katmaktadır. Çöp kovasının gövde kısmında desenli delikler yer alır.  Modern tasarımı ile dikkatleri üzerine toplar. Delikli çöp kovası modelleri oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Bu sayede ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

 

Çalışma alanlarında özellikle de metal çöp kovası olmazsa olmazlardandır. Çalışma alanlarında çöp kovalarının olması sağlıklı çalışmada en büyük etkendir. Masa altlarında bulunan ofis çöp kutusu kolayca çöp atmanızı sağlamaktadır. Delikli çöp kovası kapaksız olduğu için kullanımı kolay ve kullanışlıdır. Delikli çöp kovası dayanıklı ve sağlam bir üründür. Dayanıklılığı ile uzun süre kullanılmaktadır. Delikli çöp kovası kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

 

Masa altı  çöp kovası temizlik işlemi kolay olan bir üründür. Çöp kovalarında çöp torbaları kullanımı çöplerin atılmasında kolaylık sağlar.

 

Çöp kutuları çöplerin geçici olarak biriktiği yerdir. Çöp kutusuna el değmeden çöp atılımı yapılması kolaylık ve hijyen sağlamaktadır. Çöp kovası çevre sağlığı için  çok önemli bir unsurdur. Masa altı delikli çöp kovası hacmi ve boyutuyla da çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Delikli çöp kovası kişilerin dilediği her alanda kullanabilir. Özellikle ofis içlerinde çok tercih edilmektedir. Dekoratif görünümü ile masa altlarında şık bir görüntüye sahiptir. En çok tercih edilen ürünlerden biri olan delikli çöp kovası kaliteden ödün vermeden kullanımda başarı sağlamaktadır.

  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir